Jak uruchomić XP po wyłaczeniu konta administratora?


(Pooismu) #1

Witam mój problem tak jak w temacie. Otóż chciałem wyłączyć okno logowania bo mnie denerwowało podczas uruchamiania systemu i po przeczytaniu kilku wskazówek wyłączyłem konto administratora i dodatkowe co było z moim nickiem zostawiłem tylko jakieś co było po angielsku i teraz mam problem bo nie mogę uruchomić systemu.Otwiera mi się okno gdzie mam kliknąć w nazwe uzytkowika żeby się zalogować ale te okno jest puste i nie ma w co kliknąć, uruchomienie awaryjne systemu tez do tego doprowadza tak więc moje pytanie jets czy da sięjakośuratować jeszcze ten system tak żeby nic nie stracić co było na nim poinstalowane? Z góry dziękuje za odpowiedzi.


(GioWDS) #2

Jak pokazuje Ci się lista kont (pusta) wciśnij Ctrl+Alt+Del.


(Pooismu) #3

Właśnie tak mam że z boku gdzie wcześniej miałem obrazek i nazwę konta mam teraz puste pole. Ale jak wcisnę alt +ctr+del i wpisze administrator to wyskakuje mi komunikat że moje konto zostało wyłączone i żebym skontaktował się z administratorem. Ale dodam że konto administratora także wyłączyłem i tu jest teraz problem jak to uruchomić ten system


(system) #4

http://support.microsoft.com/kb/307545/pl


(Pooismu) #5

Ale to mi nic nie mówi gdyż mój problem jest całkiem inny niż tu opisane.


(system) #6

Wykonaj to

http://toin.pl/2165/naprawa-uszkodzoneg ... indows-xp/


(Pooismu) #7

Tylko nie wiem dlaczego u mnie po uruchomieniu systemu z płyty nie ma opcji naprawy systemu a więc tej literki "R" jest jedynie opcja instalacji systemu i formatowania partycji.

Już sobie poradziłem po prostu musiałem zainstalować na nowo system ponieważ żadna naprawa systemu nie pomogła.