Jak ustanowić zmienne IP

Czytałem kilka pościków na ten temat i w jednym poradzono żęby użyć programu Hide IP no i ja tak wlaśnie zrobilem po wlonczeniu programu program ustanowil mi ip 62.133 itd. IP podane mi przez administratora zaczyna sie od 192.168 itd. Po włączeniu gry już myslalem że bedzie sie można do mnie dopiąć { robilem to na przykladzie gry Worms World Party oczywiscie oryginał} no ale w tej grze nikt sie do mnie nie podpioł.Mpja prośba jest taka powiedzcie mi co mam zrobić zeby mieć to ip zewnetrze??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Musisz sie zgłosic do admina sieci. Dzieki Hide id możesz miec najwyżej dynamiczne ip

zazwyczaj będzie trzeba wyłożyc troche kasy za zewnętrzne ip :wink: ja akurat miałem takie szczeście że płaciłem w zestawie za oba czyli wew i zew :wink:

A ja się wtrącę i zapytam ci to ten dynamiczny IP??

ps.za zewnętrzny trzba zapłacić

A co to jest ten dynamiczny ip czy z takim ip bede mogl hostować gry???

Dynamiczny to jest taki,kiedy za kazdym razem kiedy się połaczysz z netem masz inne IP.

Np Neostrada ma dynamiczne.

Na dynamicznym nie dasz rady serwera FTP postawić.

dynamiczne ip możesz uzyskać stosując jakieś proste programy takie jak hide ip czy też internet anonym firmy steganos. albo odnajdź darmowy serwer który oferuje ciągłe zmiany proxy i w jakimś stopniu będziesz miał dynamiczne ip

racja, musi być stały numer.

CZyli jedyna możliwość żebym mógł hostować gry to powiedzieć adminowi sieci o tym że chce mieć zewnętrzne ip tak??? innej możliwości nie ma.

tak. poproś go o zew ip żebyś mógł podłączać się pod serwery z grami. wew ip jest tylko dla sieci lan a zew już sięga poza sieć lokalną.

ja wlasnie naleze do sieci lan ok dzieki wam chlopaki za wszelką pomoc można zamknąć tego posta

chyba topic a nie post :wink:

Dobrze to ja mam wewnętrzne a i tak mogę się podłączć pod inne servy, chyba raczj nie można stawiać serverów niż się pod nie podłączać…

Witam!

Specjalnie dla tego problemu sie zarejstrowałem. Mam problem - lubie sobie często w przerwie miedzy jakimis zajęciami na kompie pograć w super internetową gre CS 1.6. Ale wiadomo jak to bywa czasami nerwy poniosą itp. np. powyzywa się kogoś, pokłuci z adminem i niestety jest się ZBANOWANYM. Teraz problem bo nie mam gdzie grać. Czy jest możliwość aby moje ip nie było wykrywane i nie potwierdziło mnie jako osoby zbanowanej - abym mógł normalnie grać. Ale jednoczeście aby po wyłączeniu jakiejś wtyczki itp. wszystko wracało do normy aby nie blokowało mi pozostałych czynności na komputerze.

No i kolejny problem - pewnie zniacie WinRotue - mam internet podpięty do mojego komputera ale mam w domu 2 kompy i internet dodatkowo idzie z mojego kompa do 2-go kompa. Czy program nie bedzie zaklucał wymiany tych danych?? Jeśli tak to i tak prosze o porady bo jakąś chwilke znajde aby pograć gdy nikt nie bedzie na 2-gim kompie

Pozdrawiam

radą na to jest właśnie dynamiczne IP, oczywiście jeśli banowanie odbywa się na IP, a jeśli na login to musisz założyć nowe konto

Więc panuj nad nerwami

Normalnie to się gra przestrzegając reguł. Więc takich porad nie szukaj na tym forum.

Archeologii też mówimy NIE

Temat zamykam.