Jak ustawić aby pokrętłem (scrollem) myszki otwierać nową kartę w przeglądarce?

Pracuję długo przy komputerze  i aż palce mnie bolą od naciskania myszy scrollem było by łatwiej proszę o pomoc 

Nowa karta to: Ctrl+T

Przypisz tę kombinacje klawiszy do odpowiedniego (wybranego) kliku w swojej myszy.

 

Ps. Nie tylko do swojej myszki możesz przecież przypisać tę kombinację. Klawiatury multimedialne, pady, trackballe itp także to Ci umożliwią.

Wystarczy trochę pokombinować

Dzieki, tylko pytanie jak to zrobic heh 

Musisz mieć mysz z możliwościami makro. Ale tobie chyba raczej chodzi o otwieranie linków w osobnej karcie, tak?

Linków , filmów na you tube żeby za jednym kliknięciem scrolla otwierał się filmik na nowej karcie 

W jakiej przeglądarce tak nie jest ootb ?

W każdej da się tak otwierać, kwestia aby w ogóle myszka miała przycisk w scrollu…

W każdej mam inną opcje ustawioną jak klikam scroll to jest jakaś głupia opcja kiedyś naciśnięcie scrolla powodowało otwarcie filmiku z you tube na nowej karcie teraz trzeba t orobić prawy otwórz na nowej karcie 

Ustawienia myszy patrzyłem są tam tylko ustawienia prawego i lewego przycisku o scrollu nic nie ma 

Podpinam się do pytania. Mam dokładnie ten sam problem. Nie mogę znaleźć w ustawieniach myszy żadnej wzmianki o tym.

W czym dokładnie masz problem?
Przyciskasz rolkę myszy wskazując kursorem link i otwiera się na nowej karcie w tle.