Jak ustawić autostart CD/DVD i USB w XP HE SP3

Witam Jak ustawić autostart CD/DVD i USB w XP HE SP3. Cudowny KIS 2014 znalazł mi luki w systemioe zaproponowal naprawę gwarantując możliwość cofnięcia naprawy luk tylko ,że to była gwarancja na wyrost Zadna proba przywrócenia tych luk nie powiodła się. Chcę widzieć podłącziony USB oraz włożone CD/DVD (nagrywarka sprawna). Teraz muszę wcchodzić w mój komputer.

Hej,

Scakić czyli zapisać np na pulpit?

“Scalić” z rejestrem Windows’a. Czyli po prostu kliknąć na nim x2 i potwierdzić zmianę. Nie ma w tym żadnego niebezpieczeństwa!

Jeszcze jedna sprawa Czy ten plik dotyczy tylko nośników wymiennych czy i dysków stałych

Hej,

Pliczek przywraca autostart dla wszystkich dyskach, napędach i nośnikach danych USB.

Pozdrawiam,

Dimatheus

I panika bo nie wiem jakie skutki będą dla nie douczonej, jeśli na dysku C będzie działał autostart, może on działa zawwsze? Jakie mogą być skutki autostartu na dysku C i jak sobie z nimi poradzić ?

Hej,

Autostart działa tylko wtedy, gdy dany nośnik jest podłączany w systemie - partycje dysków twardych są z reguły zmontowane na stałe w systemie, więc z tym przypadku autostart niczego nie zmieni.

Pozdrawiam,

Dimatheus