Jak ustawić dane pogodowe dla Firefoksa

Witam jak ustawić Firefoksa żeby np. na onecie, interii itd. podczas wyświetlania strony głównej dane pogodowe były z miejsccowości w której mieszkam a nie z Warszawy. Pozdrawiam.

Normalnie - to w ustawieniach Onetu, a nie Firefoksa. Pamiętaj tylko o tym, że Onet może nie przyjąć danych, jeśli masz włączone oprogramowanie antyreklamowe (w Firefoksie lub osobne).

Klikasz taki mały trójkącik koło miejscowości i zmieniasz miasto bez problemu.

Jasne że zmieniam, i zmieniam za każdym razem gdy wchodzę na daną stronę ale ponieważ zmieniaczem nie jestem i zmieniania mam dosyć więc więcej zmieniać nie będę. Może rzeczywiście chodzi o oprogramowanie antyreklamowe ale:

szukam czegoś w sklepach internetowych i w pewnym momencie pojawił się komunikat że w Szczecińskiej filii danego sklepu towaru nie znajdę, a ja nie pisałem że jestem ze Szczecina i nie byłem w tej filii lecz na stronie głównej tego sklepu.

Pozdrawiam.

Antyzmieniacz

To mi wygląda na ustawienia wyszukiwania. Jakieś ustawienia konta było przypisane do innej miejscowości. W Google można wpisać swoje miasto, zapisać ustawienia i powinno to rozwiązać problem.

https://www.google.pl/preferences?hl=pl&fg=1#location