Jak ustawic dobrze eMule v0.49b

Jak ustawic dobrze eMule v0.49b bo nieznam sie zbytnio na tym prosze o pomoc

http://www.google.pl/search?q=Jak+ustaw … =firefox-a

viewtopic.php?t=79611

I jeszcze to:

http://www.google.pl/search?hl=pl&clien … Szukaj&lr=

Pozdrawiam :wink:

a czemu muj eMule ma opaske na oczach jak zorro jak zrobic zeby niemial tej opaski

http://www.google.pl/search?q=eMule+ma+ … =firefox-a

cheta86 , opaskę ma dlatego, ze masz LowID, czyli musisz dłużej czekać w kolejkach do pobrania, bo pierwszeństwo mają Ci z HighID. Możesz to zmienić, podłączając się do innego serwera (jeśli oczywiście LowID masz tylko na kilku bądź jednym) lub zmieniając porty TCP i UDP standardowo 4662 (TCP) i 4672(UDP).

moze mi ktos powiedziec czy eMule sciaga mi z pretkascia 3.50kb/s nieraz 4.50kb/s moje pytanie czy to jest szybko na eMulka ??

cheta86 , czy ja wiem… u mnie największa prędkość jaką mułek osiągnął to ok. 80KB/s oczywiście odznaczając limity w ustawieniach. Prędkość zależy również od ilości danych, które pobierasz i udostępniasz.

Ja u siebie download dałem na max swojego łącza, a upload min. możliwy tak żeby nie obciążał mi łącza. Reszta ustawień domyślna.

Jest to mało ;), ale nie jest źle :smiley:

Prędkośc jest większa wtedy gdy połączysz się z wieloma osobami, które udostępniją Ci dany plik. Wtedy transfer się sumuje. Więc wybieraj pliki, które ma wiele ludzi.

Dodam jeszcze, żeby nie interesować się plikami, które mają bardzo dużo źródeł (tysiące), gdyż wiadomo wtedy, co zawierają :).