Jak ustawić efekt drgajacych okin w Compizie?

Próbowałem zaznaczałem i nie ma żadnego efektu w ogóle żaden efekt z Compiza mi nie działa. Czemu tak się dzieje i jak to naprawić?

Uruchom terminal i pokaż wynik polecenia.

glxinfo | grep render

Prosze

direct rendering: Yes

OpenGL renderer string: GeForce FX 5200/AGP/SSE/3DNOW!

Pytanie ogólne - compiz w ogóle działa? Znaczy się czy przełączyłeś się z tego co miałeś na niego? Wypróbuj może fusion-icon.

O to też miałem zapytać :wink: Podaj wynik polecenia.

ps -e | grep compiz

Możesz też podać wynik uruchomienia Compiza z polecenia,

compiz --replace &

a także skorzystać z proponowanego Fusion Icon.

roobal compiz --replace lubi nie działać - bo nie ustawia “zestawu wtyczek” czy czegoś tam, nie sprawdzę dokładnie bo compiza się już pozbyłem, ale wiem że ja musiałem zawsze dodać jeszcze jakiś argument.

Odkąd siedzę na KDE4, to też trochę czasu minęło jak nie używam Compiza, więc nie jestem aż tak na bieżąco :wink:

Jak wpisuje te pierwsze to w ogóle żadnej reakcji a wynik tego drugiego to

Checking if internal files need to be migrated ...no

Backend : gconf

Integration : true

Profile : default

Adding plugins

Initializing core options...done

compiz (core) - Warn: failed to receive ConfigureNotify event on 0x2400004


Initializing composite options...done

Initializing opengl options...done

Initializing decor options...done

Initializing place options...done

Initializing grid options...done

Initializing resize options...done

Initializing session options...done

Initializing gnomecompat options...done

Initializing move options...done

Initializing mousepoll options...done

Initializing wall options...done

Initializing vpswitch options...done

Initializing unitymtgrabhandles options...done

Initializing animation options...done

Initializing workarounds options...done

Initializing wobbly options...done

compiz (expo) - Warn: failed to bind image to texture

Initializing expo options...done

Initializing fade options...done

Initializing scale options...done

Initializing ezoom options...done


(compiz:2765): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets-borders.css:261:60: Błąd podczas otwierania pliku: Nie ma takiego pliku ani katalogu


(compiz:2765): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets-borders.css:267:68: Błąd podczas otwierania pliku: Nie ma takiego pliku ani katalogu


(compiz:2765): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets-borders.css:273:76: Błąd podczas otwierania pliku: Nie ma takiego pliku ani katalogu


(compiz:2765): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets-borders-radiance.css:55:69: Błąd podczas otwierania pliku: Nie ma takiego pliku ani katalogu


(compiz:2765): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets-borders-radiance.css:61:77: Błąd podczas otwierania pliku: Nie ma takiego pliku ani katalogu


(compiz:2765): Gtk-WARNING **: Theme parsing error: gtk-widgets-borders-radiance.css:67:85: Błąd podczas otwierania pliku: Nie ma takiego pliku ani katalogu


(compiz:2765): GConf-CRITICAL **: gconf_client_add_dir: assertion `gconf_valid_key (dirname, NULL)' failed

Initializing unityshell options...done

compiz (core) - Warn: unhandled ConfigureNotify on 0x1800090!

compiz (core) - Warn: this should never happen. you should probably file a bug about this.

WARN 2013-10-29 21:13:25 unity.libindicator :0 Desktop file '/home/konrad/.local/share/applications/ubuntu-software-center.desktop' is using a deprecated format for its actions that will be dropped soon.

WARN 2013-10-29 21:13:25 unity.libindicator :0 Desktop file '/usr/share/applications/google-chrome.desktop' is using a deprecated format for its actions that will be dropped soon.

WARN 2013-10-29 21:13:26 unity.libindicator :0 Desktop file '/home/konrad/.local/share/applications/libreoffice-startcenter.desktop' is using a deprecated format for its actions that will be dropped soon.

ERROR 2013-10-29 21:13:28 unity.glib-gobject :0 g_object_unref: assertion `G_IS_OBJECT (object)' failed

Setting Update "main_menu_key"

Setting Update "run_key"

Starting gtk-window-decorator

compiz (decor) - Warn: No default decoration found, placement will not be correct

compiz (decor) - Warn: No default decoration found, placement will not be correct

To nie jest całe chyba polecenie ale ono nie chce mi się zakończyć a Compiz się nie włącza. A co to jest te Fusion icon? – Dodane 29.10.2013 (Wt) 21:24 – Mam wynik tego pierwszego

2617 ? 00:00:21 compiz