Jak ustawić mikrofon?

Witam 

Zakupiłem sobie słuchawki z mikrfonem ich model to GXT10 Gamer Headset.Problem jest w tym że chce skonfigurować mikrofon tak aby było dobrze mnie słychać na nagraniu.Moje ustawienia są takie:

Zwiększenie wydajności mikrofonu +36db

Chce żeby było mnie słychać nie za głośno i nie za słabo.Nagrywam Actionem i chce żeby nie było żadnych szumów i żeby nie łapało mocno otoczenia bo wystarczy że ktoś coś powie np:w kuchni i wszystko jest prawie słychać 

Mam najnowsze sterwoniki do karty dźwiękowej 

Karta dźwiekowa to: Conexant Smart Audio Hd      i mam zainstalowany dodatkowo program Smart Audio do tych sterowników

Porsze o odp 

Pozdrawiam

System bit , nazwa płyty głównej lub laptopa wraz z modelem ?

 

 

 

Sprawdzałeś przy niższych wydajnościach mikrofonu ?

64 bit system  jak sprawdzic nazwe plyty glownej    laptop lenvo g500 albo lenovo g500c

Już wiadomo że to jest laptop.

Przewróć go do góry “nogami” i tam powinno pisać dokładnie pod spodem na naklejce jaki jest  - nazwa oraz model.

Podaj odpowiednie dane…

 

 

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 ?

jest to laptop lenovo G500

dziwne że w programie pisze ze producent acer

organizacja lenovo 

Czułość mik musisz ustawić doświadczalnie.Aby pozbyć się odgłosów z kuchni zamknij drzwi a dodatkowo możesz na nich powiesić koc.Szum w torze mik pojawia się zawsze,jeśli chcesz się go pozbyć to po nagraniu użyj jakiegokolwiek programu do edycji dzwięku z funkcją usuwania szumu !

możesz mi polecić jakiś program do usuwania szumu i otoczenia 

Audacity posiada taką funkcję. Myślę, że na Twoje wymagania powinna być ok.

a znajdziesz taki filmi co pokazuje 

bo ja nagyerwam actionem i jest opcja nagyrwania osobnej sciezki tylko ze jak nagram ten film to gdzie sie zapisuje ta drua sciezka 

i jak nagram audacity np:dźwiek to moge zorbic żeby rownoczescie rozpoczac nagyrwania z acitonem 

Oczywiście w ustawieniach mik zaznacz usuwanie echa i szumów !

w samart audio jest opcja  nagrywanie glosu i technologia voip ale moge zaznaczyc tylko nagrywanie glosu a technologie voip czyli usuwanie echa akustycznego nie 

to jest voip !

no nwm ale mam taka opcje a jeżeli chodzi o echo to właśnie jest ten voip (u mnie ) 

jak coś ma sluchawki z mikrofnem 2 jacki i mam przejsciowke z 2 na 1