Jak ustawić nowsze ikony xp

Witam serdecznie

Mam taki problemik. W win XP mam ten starszy panel logowania i zamykania systemu tzn. nie mam tego ładnie opracowanego graficznie jak w tych nowszych xp tylko mam taką zwykłą listę. Chcę aby przy zamykaniu systemu były takie trzy graficzne kwadraciki wyloguj zamknij uruchom ponownie, a nie tak jak to mam teraz tzn wysuwa się lista.

Więc proszę o pomoc jak to ustawić, z góry thx

Pozdrawiam i czekam na odp.

Panel sterowania- konta użytkowników- zmień sposób logowania lub wylogowywania użytkowników.

Zaznacz użyj ekranu powitalnego.

panel sterowania >> konta współużytkownik >> użyj panelu powitalnego ;p

Dodane 10.12.2009 (Cz) 20:33

heh sebos_krk , był szybszy xD

THX

Dodane 10.12.2009 (Cz) 20:44

Już próbowałem tak robić ale wyskakiwał mi komunikat +/- “Niestety usługa jest niedostępna ponieważ jesteś użytkownikiem adword” czy jakoś tak, więc co mam zrobić w takim przypadku?? może jakaś łatka

dołączam się do tego

Dokładną treść błędu mógłbyś podać. Masz konto z uprawnieniami administratora?

konto raczej jest z uprawnieniami bo jest tylko jedno, a dokładnej treści nie mogę na razie podać bo siedze na innym kompie a do tamtego nie mam dostępu

Panel sterowania - Połączenia sieciowe - bierzesz interesujące Cię połączenie sieciowe (jeśli masz więcej niż jedno) i odinstaluj NetWare.

Ok spróbuje THX

Dam znać co z tego wyszło

Dodane 11.12.2009 (Pt) 16:34

Ok, z tym panelem logowania spróbuje zrobić, a co z panelem zamykania ???

Też się zmieni. Te ustawienia dotyczą logowania i wylogowywania.

Mam dokładną treść tego komunikatu:

Usługa klienta dla systemu netware wyłączyła ekran powitalny i szybkie przełączenie użytkowników. Aby przywrócić te funkcje musisz odinstalować usługę klienta dla systemu netware.

Więc co teraz mam zrobić?? Domyślam się że mam odinstalować netware, tylko jak?? Czekam na instrukcje krok po kroku ,

z góry thx

nie znalazłem tego

Poczytaj linki z pierwszej strony. Znalazłem tam przynajmniej kilka rozwiązań. Nie ma sensu, żebym ich kopiował.

http://www.google.pl/search?q=Us%C5%82u … =firefox-a