Jak ustawić odrębne default media playery w profilach?

Czy jest taki program jak Default Mail, tylko do ustawienia odrębnego default media playera w profilach? (mój brat na innym profilu używa Winampa, ja używam foobar2000, gdy jeden staje się default, to na wszystkich profilach niestety)

Oraz: czy można przypisać rozszerzenia do programów odrębnie w profilach? (żeby wszystkie pliki mp3 otwierały się bratu w winampie a mnie w foobarze - gdy ustawiam w odpowiednich opcjach w foobarze przypisanie rozszerzeń, to ustawia się to na każdym profilu :/)

Przecież to podobne programy… żeby zobaczyć rożnice pomiędzy Foobar a Winamp musisz mieć dobry sprzęt audio.

Programu nie ma.

Różnica jest poza 64 bitowym processingiem dźwięku:

  1. zużywanie zasobów (foobar zżera dużo mniej - w końcu winamp to kombajn multimedialny ;))

  2. nie potrzebuję używać dodatkowych opcji które są w winampie a nie ma ich w foobarze

  3. przyzwyczaiłem się do foobara

Dzięki za odpowiedź i szkoda że takiego programu nie ma.

Przejdź na Vistę, tam ustawienie domyślnego playera (i innych programów) dla każdego użytkownika jest sporo łatwiejsze :slight_smile:

A tymczasem, jako obejście użyj funkcji/opcji ‘Otwórz w…’ z zaznaczoną opcja ‘Zawsze otwieraj ten typ pliku w programie…’.

Oczywiście ty “zawsze używaj” foobara a brat niech “zawsze używa Winampa”.

A… i jeszcze jedno. Wyłącz w Winampie i fobarze (jeżeli potrafi - nie używam, nie wiem) sprawdzanie skojarzeń przy uruchamianiu.