Jak ustawić realteka aby działało wszystko sprawnie ?! HELP

Cześć.

Mam problem z dźwiękiem z Win7. Nie wiem zupełnie jak ustawić Realtek’a tak, aby działały głośniki (2 głosniki + subwoofer) i słuchawki jednocześnie. Co ustawię to za każdym razem inaczej dźwięk płynie. Jak już mi się udało aby jednocześnie grało w słuchazwkach i głośnikach to z głośników płynęła… sama muzyka. Zero wokalu. Wokal + podkład płynął w słuchawkach. Obecnie po wielu godzinach bawienia się tym gównem poddałem się. Stanęło na tym, że podkład ( bez tekstu ) leci z jednego głośnika. Drugi w ogóle nie działa na obecnych ustawieniach. Do tego dochodzi, gdy mówię do mikrofonu to to co mówię słyszę w słuchawkach i na głośnikach Na XP było normalnie. Boże, ludzie pomóżcie mi bo ja ku.rwicy dostanę przez ten system. Pomijam już fakt, że gdy słucham muzyki na słuchawkach i gdy ktoś napisze na gadu to muzyka się wycisza na 1-2 sek. Proszę o pomoc. Jeżeli ktoś ma ( to chyba nie jest problem ) WIN7 to niech zrobi ss i wrzuci tutaj swoje ustawienia ( 2+1 + słuchawki ) może sugerując się Waszymi ustawieniami uda mi się ogarnąć to.

Witaj. Zobacz to: ( z innego forum )

http://windows7forum.pl/ustawienie-dzwi … -2816.html

Dzięki temu, że zainteresowałeś się tym temate pozbyłem się problemu! Dzięki stary, nie wiem jak Ci się odwdzięczyć. :slight_smile: