Jak ustawić rozdzielczość filmów w Youtube?

Witam

Może ktoś polecić jakiś sposób by YT za każdym razem włączał filmy w jakości 720p??? Niestety mimo że nie mam problemów z oglądaniem filmów w HD na moim łączu za każdym razem YT włącza je w 480p albo 360p. Używam Firefoxa i zainstalowałem wtyczkę “Youtube High Definition” ale działa ona tylko gdy filmy włączamy bezpośrednio z YT, ale już niestety nie zmienia ustawień gdy film jest umieszczony na jakiejś stronie.

Masz konto na YT ??? jak tak to w ustawieniach konta jest taka opcja

Gdy klikniesz na jakość w pasku menu pod oglądanym filmem, to masz automatyczne, 360, 480, czy 720? To zaznaczenie nie zachowuje się pod następnym filmem? Można to tym tłumaczyć, że udostępniane filmy nie są w ogóle w większej rozdzielczości, więc ustawienie nie wymyśli nic więcej, jak to, jaką rzeczywistą jakość ma film.

Napisze dokładniej o co mi chodzi. Mam internet z Netii 4Mb ( szybszego w moim miejscu zamieszkania nie da rady :confused: ) i przy odtwarzaniu filmów z YT w jakości 720p nie mam żadnych problemów z zacięciami i buforowaniem. Dlatego chciałbym, by po otwarciu jakiejś strony na której jest film z YT była to domyślna jakość odtwarzania, bo w chwili obecnej za każdym razem muszę zmieniać ją z 360p. Nie znalazłem takiej opcji w ustawieniach YT. Wtyczka do Firefoxa o której pisałem działa tylko na stronie YT, a nie działa gdy filmy są na jakiejś innej stronie czy forum. Jest jakiś sposób by zablokować na stałe jakość w jakiej mają być uruchomiane filmy?

U siebie mam w opcjach YouTube zaznaczone przy odtwarzaniu ustaw najlepszą jakość automatycznie. Pamiętam, że tam było jak byk ustawienie jakości dpi. To tylko z prawokliku na konkretnym filmie można coś więcej.

Namieszali i tak dalej.

Pozdrawiam

Mam u siebie ustawioną tą opcje i nie działa, tak samo jak opcja by na pełnym oknie zmieniał jakość na HD. YT ciągle bawi się w zmiany wyglądu, kanałów itp. a nie potrafi dodać w ustawieniach tak podstawowej opcji jak wybór jakości. :evil:

Będąc zalogowanym na Google, jestem automatycznie zalogowany na YT. U mnie ustawienia personalne i odtwarzania, działają dobrze. Sprawdź logując się na konto google.

Zawsze jestem zalogowany, po każdym sprzątaniu.

Próbowałem, tak samo jak z innej przeglądarki i nadal to samo. Nie działa nawet zaznaczona opcja " odtwarzaj w HD na pełnym ekranie". Czyżby YT po prostu uważał że moje łącze jest aż tak wolne, czy jeszcze gdzieś może być problem.