Jak ustawić "SZYBKIE WYBIERANIE" jako stronę główn

Jak ustawić “SZYBKIE WYBIERANIE” jako stronę główną w nowej OPERZE 9.20 ??

ta strona jest tak jakby czystą stroną bez adresu chyba

Nie da się.

wtedy włącza się PUSTA opera :?

Złączono Posta : 14.04.2007 (Sob) 22:37

mwsnap014bc3.th.jpg

Ctrl+ T ,albo poprostu Nowa karta.Dalej to sę chyba połapiesz.

95ea99b993eb4282m.jpg

Pixel ale ja bym chciał aby ta strona była na dzień dobry bez dodatkowych czynności :? bo wtedy szybkie wybieranie już nie jest takie szybkie :?

Już szybszy jest pasek:

mwsnap015as7.jpg

Klikasz narzędzia -->preferencje i tam w zakładce ogólne możesz ustawić.

Ciekawe jak :?:

Masz tam okienko uruchamianie?Tak to sobie tam wybierz rozpocznij z pustą kartą.

Gdzie niby masz swoją:

mwsnap016yb0.jpg

:?:

piotrekjunior

Gdyby ta strona miała adres, to oczywiście można by ją ustawić z opcji

Narzędzia - Preferencje - Ogólne - i tu w Uruchamianie - Przejdź do strony głównej , a w oknie Strona główna - …Użyj bieżącej - podać adres - ale Speed Dial nie ma adresu, nie może więc być stroną główną.

Jest to narzędzie pomocnicze, ułatwiające serfowanie :slight_smile:

Pozdrawiam

Szkoda :slight_smile:

Dziękuwa za pomoc :wink:

U mnie wlacza sie jako str.glowna. Zaznacz w tym menu ktorego screen wrzuciles ‘Nie otwieraj zadnych stron’ i powinno chodzic.

PS. Zarejestrowalem sie specjalnie zeby Ci pomoc (chociaz sprobowac) :slight_smile:

sidewinder dziękuwa wielka :slight_smile:

Niesttey wtedy OPERA włącza się jak na moim screenie czyli PUSTO :frowning:

A skad sciagales ta Opere? Moze to jakas beta. Bo moja - sciagnieta z oficjalnej strony - dziala tak jak chcesz.

Ja z DP sciągałęm :?

http://www.opera.com/download/ - stad wybralem wersje international. Sprobuj ta wersje zainstalowac

Już sobie poradziłem :slight_smile:

http://my.opera.com/polski/forums/topic … ent2002531

ja też - dla chcących takiej strony startowej:

Preferencje - Ogólne - Uruchamianie: Nie otwieraj żadnej karty - co później zamieni się na Rozpocznij z pustą kartą

następnie

Preferencje - Zaawansowane - Karty: odhaczyć “Pozwól na zamknięcie wszystkich kart w oknie”- OK.

Pozdrawiam

A ja się wam przyznam że usunąłem OPERE 9,20 bo chodziła wolniej od jej poprzedniczki.

Wróciłem do 9,10 :slight_smile: