Jak ustawić taki wygląd w mozilli?

Witam, mam pytanie jak ustawić taki widok w mozilli? http://screenshooter.net/data/uploads/kw/mn/ijno.jpg

Bo jak zostawiam pustą w ustawieniach to mi się odpala domowa http://screenshooter.net/data/uploads/jk/ed/zwem.jpg

Z góry dzięki za odpowiedź.

Dodatek Tab Mix Plus -> Karty -> Nowe karty -> Otwieraj w nowej karcie - stronę o poniższym adresie -> Adres: -> about:newtab

Nie zrozumieliśmy się :slight_smile: chciałbym żeby taki wygląd jak na pierwszym screenie jako strona startowa.

Wpisz w ustawieniach dla strony startowej about:newtab. Oczywiście to dla Fx 13.

Ja zrozumiałem, ale Ty pewnie nie, pobierz najnowszą FF i zrób jak napisałem.

FF13 Ma taką opcję domyślnie ustawioną jako stronę startową lub to co się otwiera w nowej karcie. Nie wiem dokładnie bo sam używam już od lat speeddial więc mnie taki ficzer ani grzeje ani ziębi :slight_smile:

No chyba, ze chodzi o coś innego a ja nie zrozumiałem pytania :smiley:

@pstrowsky, Fx13 domyślnie ma to co jest w drugim linku pierwszego postu, a autor wątku chce mieć to co jest w pierwszym linku, czyli ten widok miniatur z New Tab Page.

@mityk, “Dodatek Tab Mix Plus -> Karty -> Nowe karty -> Otwieraj w nowej karcie - stronę o poniższym adresie…” nie jest właśnie tym co domyślnie robi Fx w 13 wersji, czyli otwieranie about:newtab w nowej karcie? :wink: Autor chce tego przy uruchamianiu przeglądarki, a nie tylko domyślnego działania w nowej karcie, które można wykonać bez zbędnych dodatków/rozszerzeń.

Mam ff13 chcę żeby było tak, odpalam FF i od razu mam te miniaturki zamiast strony startowej. Mam wpisane newtab, odpalam mozille i mam pusto miniatur nie widać, dopiero jak wcisnę nowa karta wtedy mi się pokazują te miniaturki. Jak wcisnę stronę domową, wtedy się miniatury pokazują :stuck_out_tongue: dziwne to. Chodzi mi o takie coś jak np włącza się operę i od razu są miniatury, zrobiłem jak podpowiadaliście i nadal pusta.

Wpisałeś about:newtab , czy samo newtab? Jeśli to drugie, to nie zadziała.

No to sorry :slight_smile: wiem jak to zrobić ze speeddialem po prostu ustawia się go w pustej karcie i jako stronę domową w opcjach, z tym nowym cudem nie mam pojęcia.

Mam about:newtab http://screenshooter.net/6525074/lbbyhwb

http://screenshooter.net/6525074/alullqo

Sprawdź czy przy wyłączonym TabMix Plus jest ten sam problem. Jeśli się “naprawi”, a nie używasz wymienionego dodatku, to go odinstaluj, jeśli jednak z niego korzystasz, będziesz musiał poczekać na aktualizację (lub zgłosić autorowi dodatku o problemie z konfliktem opcji przeglądarki, a jego dodatkiem).

PS. Standardowo w Opcjach, w karcie “Ogólne” powinien być obok “Po uruchomieniu programu Firefox:” przycisk listy opcji tego co ma być wyświetlone. U Ciebie tego przycisku nie widzę, masz za to przycisk menedżera sesji TabMix Plus. Ze względu na to, że nigdy tego dodatku nie używałem, proponowałbym sprawdzić co się kryje pod tym przyciskiem.

Wygląd, który chcesz mieć to SPEED DIAL.

Zainstaluj rozszerzenie SPEED DIAL, działa w FF13 i ustaw sobie poszczególne miniaturki.

igrek , w takim razie w opcjach FF jako stronę startową zostaw about:newtab i w Tab Mix Plus na zakładce Sesja odznacz Używaj menadżera sesji Firefoxa , a następnie odznacz Włącz menadżera sesji i Włącz odzyskiwanie sesji.

Wyłącz i włącz FF i powinno być jak chcesz.