Jak ustawić telefon w PlusGSM, aby korzystał z pakietu Inter

Jak ustawić telefon w PlusGSM, aby korzystał z pakietu Internet? Ostatnio wykupiłem do mojego telefonu pakiet Internet 20 MB i po wejściu w internet, zamiast korzystać z pakietu kasa mi leciała z konta. Chciałbym, aby tym razem pakiet zadziałał.

Jak ustawić moją Nokie 6610i?

Na stronie Plusa masz dokładnie wszystko opisane łącznie z automatyczną konfiguracją Twojego telefonu

Tylko że dla tego modelu telefonu nie ma opcji Internet GPRS, który jest niezbędny do połączenia się z internetem wykorzystując dane z pakietu.

Należy wybrać opcję WAP GPRS

To wtedy nie będzie korzystać z pakietu. Musi być APN Internet i koniec. Inaczej pakiet nie będzie działać!

http://iplus.pl/indywidualni-potrzeby-c … .html#info

…i wszystko jasne. Trzeba ruszyć głową

MarS , jesteś klientem Plusa czy tak tylko wygrzebałeś coś do Internetu na ich stronie? fastman92 wykupił pakiet internetowy i chce z niego korzystać a nie włączać iPlusa na telefonie…

mariusz9a ,

Czym się według Ciebie różni “pakiet internetowy” od “iplusa”?

Choćby tym, że pakiet internetowy jest dostępny dla wszystkich, iPlus tylko dla klientów abonamentowych (oczywiście dla usług dodawanych do telefonu). Do korzystania z pakietu Internetowego wymagane jest łącznie się przez profil “Internet”, do iPlusa nie. Pakiet ma wartość 20, 50 lub więcej MB (w zależności od oferty), iPlus ma limit zgodny z cennikiem a jego ceny zaczynają się od 60zł/m-c i limitu 1GB, po czym nadal korzystamy z niego w ramach stałej opłaty miesięcznej ale po mniejszej prędkości.

Różnic jest wiele. IPlus to nie pakiet internetowy! IPlus to stały dostęp do Internetu za pewną miesięczną opłatę. Jedyne co łączy iPlusa z pakietem internetowym to, to że oba są wykorzystywane do wymiany danych.

MarS , Masz telefon w PlusGSM? Chyba nie.

Niedawno właśnie miałem konfig WAP GPRS, to straciłem 10 zł. :o Wiem właśnie, że na stronie konfiguracji nie ma Internet GPRS do mojego telefonu, więc dlatego się pytam. W takim razie jak 6610i ustawić manualnie, aby efektem był działający pakiet GPRS w telefonie?