Jak Ustawić uTorrent

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jak ustawić program uTorrenta żeby najszybciej sciągał pliki.

Pobieranie i udostępnianie na 0. Są to maksymalne ustawienia.

Pobierasz pliki z największa ilością Seddów. Wtedy masz pewność, że większa prędkość będziesz miał, bo z większą ilością osób połączysz się.

Transfer zależy od tego jaką również prędkość udostępniania będzie miał ten od którego ściągasz.

Zielny znaczek na dole programu - Wszystko jest ok.

Żółty trójkąt, czerwone kółko - występuje problem. Możesz mieć problem z portami, losujesz wtedy porty, z internetem - z wewnętrznym IP, z Routerem itd…

Wysokich transferów. :stuck_out_tongue:

Nie pisz bzdur.

Po zainstalowaniu uTorrent jest domyślnie maksymalnie ustawiony.

Prędkość zależy tylko i wyłącznie od ilości podłączonych do Ciebie osób udostępniających i ich ustawień udostępniania.

Wybieraj pliki z dużą, największa ilością Seedów (osób udostępniających) i będziesz miał maksymalne wykorzystanie łącza.

Po drugie na Rapidshare są limity tak jak i na chomiku, co za tym idzie nie wyciągniesz maksymalnej prędkości łącza, czy zbliżonej do niej.

Wiem bo na codzień korzystam z tej sieci (BitTorrent).

zapraszam więc do mnie prywatnie Panie Chillout względem ustawień uTorrenta skoro to takie proste proszę mi ustawić. Dodam że na fabrycznym ustawieniu transferu prawie nie mam… moja wypowiedź była odnośnie moich ustawień więc nie piszę bzdur…

wszystkie porty Error. moi znajomi mają ten sam problem z netem z kablówki. więc jak proszę nie zarzucać mi kłamstwa. pozdro

Możliwe, że Twój dostawcza tnie P2P.

Jak napisałem wyżej wszystko zależy od ilości osób udostępniających. (resztę czytaj wyżej)

Po drugie: Jak Tobie nie chodzi, to nie znaczy, że każdemu będą występować takie problemy. Więc nie zawieraj w tej kwestii głosu.

Po trzecie: Jeżeli to uniemożliwia Ci korzystanie z możliwości internetu to już jest Twój problem, a nie dostawcy bo nie próbowałeś go rozwiązać w centrum problemu, czyli pytając się operatora dlaczego nie działa.(Ewentualnie serwis przyjeżdża do Ciebie).

Po czwarte nie umawiam się z facetami na prywatne spotkania. Wolę kobiety.

Nie pisz bzdur. to napisałeś zarzucając mi kłamstwo! !!

Zawiera się głos w kwestii w której ma się chociażby małe pojęcie na dany temat.

Jak chcesz mieć jakiekolwiek to poczytaj na ten temat: **********************

Nakłanianie kogoś na zrezygnowanie z czegoś(tutaj chodzi o torrenty) co Ty nie umiałeś prawidłowo skonfigurować i używać programu do ściągania do tychże plików chyba nie jest na miejscu. Nie każdy ma takie problemy jak Ty, a co za tym idzie może w pełni korzystać z możliwości programu do torrentów.

Jeżeli usługodawca uniemożliwia Ci korzystanie z usług, które są dostępne dla wszystkich to rezygnuje się z takich usług. Są inni operatorzy (chociażby radiowi), którzy nie odbierają takich możliwości.

Autor nie prosił o to czy warto korzystać z torrentów, a o to jak polepszyć prędkość ściągania. Co również idzie za tym, Twoja pierwsza wypowiedź jest nie na temat.

Forum jest do wypowiadania się, ale konkretnie na tematy, punkt regulaminu:

Więc takie troski zachowaj dla siebie.

To tyle ode mnie. Nie wypowiadam się już w tym temacie.

ty dalej swoje napisałem że nie chodzi że ja nie potrafię skonfigurować uTorrenta człowieku tylko że każdy który ma również kablówkę ma ten problem czyli to wyklucza moją niewiedzę… nie umiesz czytać???

aha wole nie wiedzieć co miłego mi napisałeś w miejscu kropek.

to świadczy o twojej osobie

EOT