Jak ustawić żeby internet był pobierany z pakietu

Witam mam pytanie.Posiadam telefon Samsung Galaxy Mini 2 i dziś kupie sobie pakiet internetu i mam pytanie czy trzeba coś w ustawieniach zmienić żeby korzystanie z internetu było pobierane z pakietu który mam a nie z pieniędzy z konta ? I czy jeśli pakiet się skończy to czy da się tak zrobić żeby internet był zablokowany żeby nie pobierał kasy z konta ? POZDRO !:slight_smile:

Nie,automatycznie będzie Ci pobierało z pakietu. Nie wiem jakiego masz operatora ale weź sobie jakiś pakiet w którym po przekroczeniu limitu masz tzw:lejek - bardzo wolne łącze

Automatycznie będzie pobierało z pakietu ale dopiero po jego aktywacji czyli zwykle następnego dnia po włączeniu usługi - taka mała uwaga.

Jeśli masz sieć Wifi to warto w telefonie ją skonfigurować i wówczas telefon oczywiście będzie się łączył poprzez Wifi nie zaś poprzez sieć komórkową

Warto też sprawdzić u operatora czy po wykorzystaniu pakietu będzie ograniczał transfer (chyba do GPRS) czy też będzie korzystał ze środków na koncie i zlecić blokadę.

Pozdrawiam

AdamW

To nie zależy od pakietu, tylko od taryfy, w tym abonamentowej. Nie każda ma lejek.