Jak usunąć '' 22apple.com

witam mam problem zainstalowałem jakiś program z strony www a przy okazji instalowało się nakładka na przeglądarkę internetową ‘’ 22apple.com ‘’ zaznaczam że nie mam jego w ustawieniach przeglądarki jako rozszerzenie. i w programie dodaj usuń program gdzie tego szukać i jak usunąć.

Na ogół pomaga adwcleaner, jak nie pomoże da radę otl.

Dodatkowo usuń wszystkie skróty do przeglądarki (pulpit, menu start) i utwórz je ponownie.

@falcom89 no dzięki pomogło

@drobok adwcleaner jest super bo go mam ale nie usuwa 22apple.com ale też dzięki

Dodane 09.02.2013 (So) 12:25

Tak dla potomności (bom ostatnio na służbowym laptopie znajomej spotkałem się z tym), wystarczy we właściwościach skrótów poprawić “Element docelowy”, tzn. usunąć z tego miejsca dopisany na końcu adres internetowy…

#-o polecam http://sjp.pwn.pl/

Dodane 09.02.2013 (So) 18:31

#-o no jasne dzięki

100% tego dziada będzie widać w logu OTL, ten syfek pakuje się do danych aplikacji z programikiem który sprawdza i odtwarza skróty w “Element docelowy”, podmienia strony startowe, instaluje wyszukiwarki, pakuje się do ustawień Internet Explorera, instaluje chyba nawet usługę. Zrób logi OTL.

spróbuję tego programu a po drugie mam chrome i też nie mogłem usunąć

Ten program tworzy logi OTL.txt i Extras.txt (które musisz podać na forum).

Instrukcja OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

U mnie wystarczyło wejść W uruchom wpisać %appdata% i wywalić plik exe o nazwie CheckRun22apple.exe.

Wszystkie inne powyższe porady zawiodły.

Zmiany we właściwościach skrótu “element docelowy” nie pomagały gdyż po restarcie powracała nazwa z 22apple.