Jak usunac 2Windows i przywócic dzwiek.?

Witam.to mi sie narobilo… chcialem zainstaloac najnowsze stery do myszki i sie przeliczyłem… po zainstalowaniu system mi sie zrestartowal myszka nie chodzi(musalem podlaczyc 2) i dzwieku wogle nie mam… myslalem ze jak podmienie pliki bedzie wszytsko okej… Uruchomilem system i wsadzilem CD windowsa z SP2 i zaczelo mi sie pliki podmieniac, przerwalo na jakims pliku,i teraz przy starcie mam 2systemu 1caly a 2nie dkokonca dla tego ze ca;y czas chce CD z windowsem… co mam zrobic aby usunac ten windows w którym chcialem pliki podmienic.?? zeby byl jesden XP z SP2… i co tez trzeba zrobic abym mial dzwiek.?? Prosze pomocy…

Usuwasz właściwy folder windowsa z dysku (ten który się nie zainstalował do końca) a następnie:

ppm na mój komputer==>właściwości=>zaawansowane=>uruchamianie i odzyskiwanie: ustawienia=> wybierz system który ma się domyślnie ładować- odznacz czas wyświetlania listy systemów.

Potem zainstaluj sterowniki od karty dźwiękowej (powinieneś mieć albo na płycie dołączanej do komputera albo poszukaj na necie: http://www.google.pl)

start-> uruchom-> devmgmt.msc gdzie sprawdz czy masz konflikt sprzętowy, gdzie bedzie oznaczony ?