Jak usunąć animacje zmiany głośności, jasności etc?

Witam posiadam laptopa Asus X53TK i chciałbym pozbyć się tylko animacji/obrazków podczas poogłaszania, zmiany jasności etc. (FN + …). W jaski sposób mogę to zrobić??

Usuń sterownik odpowiedzialny za to. Sprawdź na stronie producenta, który to sterownik

A nie przypadkiem program? Nie raz instalowałem sterownik bez programu i wtedy miałem właśnie to czego ThisNotForGirls oczekuje. Zwykle ten program nazywa się LaunchManager.

@beck

Odinstalowanie sterowników całkowicie wyłączy działanie klawiszy funkcyjnych a nie o to chodzi.

@ThisNotForGirls

Szukaj w opcjach aplikacji odpowiedzialnej za działanie klawiszy funkcyjnych czegoś w rodzaju OSD (On Screen Display) i jeśli jest taka możliwość - wyłącz tę opcję. Samej aplikacji szukaj albo w panelu sterowania albo w menu Start w gałęzi z aplikacjami dostarczonymi przez ASUSa.

:roll:

Nie mogę znaleźć tej aplikacji…

Te programy mam od Asusa:

beztytuujkcg.png

Wystarczy w zaawansowanych właściwościach systemu zaznaczyć niestandardowe i wtedy odhaczyć animacje.

To nie ma nic do tego…

Myślę że problem tkwi tak jak koledzy wyżej pisali w jakimś programie etc…

Poszukaj w panelu sterowania bądź w zasobniku systemowym bądź gdziekolwiek w systemie programu/ opcji ze skrótem ATK.

A na przyszłość jeżeli chcesz wiedzieć który program od ASUSa za co odpowiada sprawdź:

http://vip.asus.com/forum/view.aspx?boa … uage=pl-pl