Jak usunac AutoPatcherXp

(Zielo1986) #1

sciagnalem to bo mialo to mi pomoc zabezpieczyc komputer przed wirusem Exploit.... ale wyrzadzilo to wiecej szkod niz pozytku :frowning:

mam teraz zamiast normalnego apletu logowania okienko gdzie trzeba wpisywac swoja nazwe uzytkownika i haslo :confused: pomocy:(

(kris) #2

wpisz w Uruchom -> control userpasswords2

zaznacz konto ASP i daj usu艅 i bedzi sie normalnie uruchamia艂

wejd藕 w panel sterowania > konta u偶ytkownik贸w > zmie艅 spos贸b logowania i odznacz tamte dwie opcje , daj zastosuj opcje i b臋dzie wszystko po staremu.

(Zielo1986) #3

to mam jeden k艂opot mniej..

ale jest jeszcze kilka rzeczy, ktore mnie denerwuj膮:confused:

np nie wiem co z robic z menu kontekstowym- dodalo mi sie do niego sporo rzeczy jak np move to i copy to :frowning:

zmienily sie tez niektore okna np wyszukaj ( wyglada teraz jak strach na wroble) a ikonka moj komputer zmienila sie na Krzysztof on HOME-ES2BQCP1ZX

Z艂膮czono Posta : 22.08.2005 (Pon) 15:46

dodam jeszcze,ze zauwazylem w folderze C:/Windows duza ilosc folderow o nazwie autopatcher, zauwazylem tez zmiane czcionki - wyglada to tak jakby slowa byly poruszone... jednym slowem chce to cale odinstalowac - prosze o pomoc

(kris) #4

W miejscu gdzie instalowa艂e艣 jak nie podawa艂e艣 inego miejsca to \Program Files\AutoPatcher masz opcje uinstall .

(Zielo1986) #5

nie ma w艂asnie tak bym sobie juz pewnie poradzil.....

(kris) #6

Ja wejdziesz w opcje dodaj/ usu艅 to masz kilka program贸w oznaczonych takimi ma艂ymi czarnymi monitorami i to s膮 wpisy program贸w z autopatcher odinstaluj je recznie.

(Zielo1986) #7

zrobilem tak na poczatku, ale i tak jakies rzeczy widocznie pozostaly :frowning:

(Asterisk) #8

Nie wiem, czy przed instalacj膮 czyta艂e艣 t膮 informacj臋

Zapewne tutaj jest 藕r贸d艂o Twoich problem贸w

Mo偶e spr贸buj wykorzysta膰 z rozmys艂em MyUninstaller 1.33

(Zielo1986) #9

niestety MyUninstallet takze nic nie znalazl :frowning:

ale moze da sie recznie zmienic ( w edytorze rejestru) menu kontekstowe?

poprostu nie chce miec cos takiego jak Switch User, Copy to , move to , save folder listing to file.. i zeby zamiast Krzysztof on HOME-ES2BQCP1ZX pojawil sie napis Moj komputer....

prosze o pomoc

(kris) #10

to po prostu zmie艅 nazw臋 na moj komputer

a to a偶 tak Ci przeszkadza .

(Zielo1986) #11

to po prostu zmie艅 nazw臋 na moj komputer hehe a to dobre dzi臋ki - to przez to moje menu kontekstowe :stuck_out_tongue: jest zdecydowanie za dlugie :stuck_out_tongue: :oops:

(kris) #12

A co ma d艂ugo艣膰 Twojego menu kontekstowego wsp贸lnego z nazw膮 komputera ??

(Asterisk) #13

Wiesz co - spr贸buj zainstalowa膰 program RegCleaner 4.3.0.780 ,

a po jego uruchomieniu otw贸rz zak艂adk臋 Rozszerzenie pow艂oki

i spr贸buj znale藕膰 wszyskie wpisy, dotycz膮ce tego programu.

(Zielo1986) #14

nie ma nic :frowning:

(kris) #15

To odinstaluj wszystkie poprawki i aktualizacjie i p贸藕niej z autopatchera zainstaluj tylko krytyczne i zalecane bez pozosta艂ych element贸w.

(Zielo1986) #16

nic nie pomoglo :frowning: odinstalowalem SP2, zainstalowalem ponownie i nic :frowning: