Jak usunąć Avira Antywirus?


(th@les) #1

Usunąłem 2 komponenty Avira Antywirus ale wciąż w dolnym pasku mam ikonę Aviry i ta ikona jest aktywna,tzn się otwiera z opcjami w niej zawartymi.Nie ma jej natomiast w Dodaj/Usuń programy ani na liście Revo Uninstaler.Jak mam się tego pozbyć?

Dziękuję za sugestie.


(djkamil09061991) #2

http://www.avira.com/en/support-downloa … moval-tool


(majcovsky) #3

http://www.fixitpc.pl/topic/8716-skutec … irusowych/


(th@les) #4

Dziękuję za linki ale na niewiele się zdały.Po uruchomieniu pliku otrzymałem komunikat,ze ten program został usunięty.Jednak istnieje na liście Sekunii i oznaczony “patched”.Co więcej z tego okna,które widnieje w dolnym pasku szybkiego dostępu mogę uruchomić ochronę kompa.Ikona Aviry znajduje się też w panelu sterowania.


(Atis) #5

Spróbuj uruchomić instalator to może dostępna będzie opcja odinstalowania lub naprawy instalacji.


(th@les) #6

Nie potrafię znależć tego instalatora.Co ciekawe jak sprobuję usunąć wpis w autostarcie natychmiast sam wraca do autostartu.Nie wiem co to za uporczywy program i dlaczego ma tak wysokie noty.


(Atis) #7

Pobierz nowy instalator Aviry i wtedy uruchom.

Jeżeli nie bedzię opcji odinstalowania to może będzie można naprawić instalację, a później normalnie odinstalować.


(majcovsky) #8

Jaka to wersja Windows i ilu bitowa? Pytam, ponieważ używasz Revo, które na 64-bitowych systemach nie spełnia swoich funkcji poprawnie i jest narzędziem, które nie wniesie więcej niż deinstalacja z menu programy + CCleaner.

Avira od jakiegoś czasu nie cieszy się zaufaniem ze względu na dodatki Ask.com, które przemyca w instalatorze i bezczelnie przywraca po ich deinstalacji.