Jak usunąć cache, złe indeksowanie google?

Witam, jak pisałem kilka tematów niżej google źle zindeksowało moją stronę. Wiem już jaka tego przyczyna, otóż przez kilka tygodni forum phpbb3 (Premod SEO) było zamknięte dla gości i stąda jako PAGE TITLE zindeksowało “Informacje” (strona w przygotowaniu). Niestety dalsze wizyty google bota, pomimo meta tagów nie spowodowały, że wersja zindeksowana na google się zmieniła bo jest nadal to samo - doszły jedynie informacje z navbara czyli - index witryny, zaloguj sie itp - dodam, że w headerze nie mam nic oprócz obrazka w divie site-description. Więc widocznie google jedzie po treści. I teraz proszę doradzcie mi co mam zrobić, czy dać taga

Czy dzięki temu ta zła wersja zniknie z google po odwiedzinach bota? A co potem, żeby zaindeksowało znów poprawnie? Dodać do katalogu google? Szczerze mówiąc jeszcze nie dodawałem do katalogu nigdy, a google bot pojawił się nie wiem skąd.

A może jakoś inaczej, lepiej?

http://support.google.com/webmasters/bi … er=1352276

Bardzo fajnie opisane (w języku polskim) działanie GoogleBota, sposoby na zaproszenie go na nasza witrynę oraz sposoby zakazywania indeksowania :wink:

Zrobiłem wszystko co tam jest napisane, adres url przesłany do indeksu, google bot był na stronie z 10 minut temu i…nic. Nadal ten sam szajs w wynikach wyszukiwania. Ehh :frowning:

Rozwiązanie tego jest zgłoszeniem linków które maja być osunięte z google.

Najprostsza metoda jest zarejestrowanie witryny https://www.google.pl/intl/pl/webmaster … n=sitemaps

i po tym w menu wybraniu Usuwanie linków i podanie wszystkich linków które są dla Ciebie nie potrzebne.

Tak to się robi.