Jak usunąć centrum obsługi urządzeń z systemem Win Mobile


(Krasor) #1

Witam wie ktos jak usunąć centrum obsługi urządzeń z systemem windows mobile ? Próbowałem przez ''dodaj lub usun programy'' lecz nie działa i nadal to jest.


(Bogdan_G) #2

Jaki masz system?

Pobierz na pulpit malutki wise program uninstaller portable http://portable.info.pl/wise-program-un … -portable/ i masz tam opcję odinstaluj brutalnie. Wpierw wyłącz to mobile w autostarcie. W ccleaner jest opcja narzędzia i autostart.


(Krasor) #3

Windows 7 i niestety ten program nie pomógł nie wykrywa w nim tego win mobile


(Bogdan_G) #4

Skoro go nie ma w spisie programów, a jest i bruździ, to trzeba pozamiatać ręcznie. Pobierz na dysk, może być D taki program RegSeeker2.55. Pobierasz z DP. Wybierasz z linka bezpośredniego wersję portable. Po otwarciu, masz u góry wyszukaj w rejestrze. Zobaczysz pasek wyszukiwania i zaznaczysz wyszukaj pliki Wpisz to windows mobile i wyszukaj. Z opcji na dole wybierasz zaznaczenie i potem dajesz akcję na usuwanie. Rozeznaj się. Może trzeba wpisać ponownie w wyszukiwanie plików ten program, czyli nazwa razem, bez spacji i usuwać. Gdy posprzątasz pliki, to dopiero wtedy zaczniesz wyszukiwać w rejestrze. Na pewno znajdziesz wiele wpisów Możesz pousuwać. Gdyby coś, to program robi kopie bezpieczeństwa i możesz zawsze przywrócić.