Jak usunąć dodany kod w CSS

W bloggerze, w opcji dostosowywanie szablonu dodałem kod do CSS. Jednak chciałbym się z tego wycofać i usunąć stamtąd ten kod. Tylko jak to zrobić? Jak wchodzę w tamtą opcję (Dodaj CSS), to jest pusto.
image

W kodzie html szablonu chciałem odnaleźć ten kod, który dodałem do CSS, ale nie znaleziono nic…

A kod dalej działa na blogu?

Ten element ustawienia wygląda jakby chciał link do pliku css a nie surowy kod CSS.

Tak, kod działa. To był kod, który ma powodować, że zawsze jak wybiorę nagłówek h2, h3 lub h4, to będzie to w danym kolorze automatycznie, i tak jest

@krystian3w
Już wiem, dlaczego nie mogłem znaleźć tego kodu w edytorze html szablonu dodanego do arkusza CSS - nacisnąłem Ctrl+F w momencie, gdy nie był nigdzie kursor ustawiony w kodzie szablonu… I wyskoczył ten pasek do szukania wyżej… Gdy kursor ustawiłem gdziekolwiek w edytorze kodu motywu, wyświetlił mi się właściwy pasek i tam wkleiłem ten szukany kod i… od razu znalazło. Teraz tylko mam pytanie - jeśli chciałbym usunąć wszystkie te kody dodane do CSS (chciałbym usunąć zarówno h2, h3,h4, jak i h5). Do którego momentu mogę skasować? Bo przy tym kodzie z h5 jest </b:skin>

Zresztą, załączam zrzut ekranu… Screenshot by Lightshot

Jak jest aż do </b:skin> ten twój kod - to kasuj do </b:skin> (je zostaw).

U mnie padł serwis prnt.sc i nie widzę grafiki.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.