Jak usunąć dodatek Cookies On-Off z Chrome?

Witam
Ja również mam problem z tym dodatkiem, nie mam już co usuwać w program files, zresztą nie było nic do usuwania, bo zacząłem instalować program, jak się okazało że to program który instaluje właściwy program to anulowałem, ale w międzyczasie mi dwa dodatki wrzucił, jeden się udało usunąć symbolem kosza, a ten nie ma tego kosza, pisze że zainstalowane na podstawie zasad przedsiębiorstwa.
robiłem również wszystkie standardowe kroki przy usuwaniu takich dodatków z chrome, skończyło się już na pełnej reinstalacji chrome, po zainstalowaniu i uruchomieniu czystej przeglądarki w prawym górnym rogu przywitała mnie wesoło ikonka nadgryzionego ciasteczka, no i ręce opadły. Wcześniej adwcleaner, mbam i ccleaner znajdowały, usuwały, zarówno z praglądarki, z dysku, z rejestru, a on nadal tam jest, sam ręcznie usuwałem folder z kluczem odpowiednim dla tego dodatku z Default/Extensions (w safe mode, bo normalnie był zablokowany), usuwałem też wpisy klucza z Default/Preferences.

Załączam logi z FRST:
FRST.txt (50,3 KB)

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc bo ja już nie mam pomysłów.

PS. Jako nowy mogę dodać tylko jeden plik i link, jak by coś było potrzeba więcej to dodam jeszcze Addition.txt, poza tym robiłem wszystkie kroki z podobnego tematu na tym forum tylko o inne adware chodziło, nie pomogły te kroki w niczym.

Jeszcze Addition.txt

Proszę

Addition.txt (44,6 KB)

Pozdrawiam

r.txt (2,8 KB)

Tak jak na załączonym obrazku, przywitał mnie wesoło cokkies on off po wykonaniu skryptu i restarcie systemu :frowning:

Pokaż log z usuwania i nowy log FRST.txt

FRST.zip (24,0 KB)

Wrzucam wszystkie pliki skompresowane bo nadal mogę tylko jeden w poście dołączać.
Plik Fixlog jest drugi, pierwszy nadpisało, robiłem dwa razy, bo pierwszy raz miał błędy, w temp były odwołania do plików na płytce dvd, a płytki w napędzie nie było, po restarcie puściłem jeszcze raz fixa z płytą w napędzie i to jest ten drugi, ale co się pojawia w drugim to ponownie przenoszenie cookies on off zakończone powodzeniem, które to za pierwszym razem pewno też zrobiło, a po restarcie systemu ponownie był do usunięcia.

s.txt (479 bajtów)

Dziękuję za pomoc, pozbyłem się dziadostwa, po wykonaniu pliku, usunięciu całego profilu, dziadostwo nadal siedziało w przeglądarce, zrobiłem to na co nie wpadłem na samym początku, żeby przeszukać klucza na partycji C, znalazło jeszcze dziada w folderze profile 1/extensions i profile 1/sync extensions, po ich usunięciu dziad się nie pojawił już w chrome, nawet po synchronizacji profilu.
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc
Pozdrawiam