Jak usunąć film z torrenta?

Jak można usunąć film z torrenta? sam go nie dodałem tylko ktoś zrobił swinię i częśc filmu jeszcze nie opublikowanego dodał na torrenta. Co z tym zrobić? Da się to jakos zgłosić i usunąć bo narazie zero odzewu ze strony torrenta, czy trzeba na prokuraturę lecieć?

Do Moderatora:

Jeśli w złym dziale napisałem to bardzo proszę o przeniesienie - nie do kosza.

Spokojnie, powoli. Ktoś wysłał z twojego komputera lub z twojej sieci jakiś film do sieci P2P? Poza tym co znaczy usunąć z torrenta lub co znaczy zero odezwu ze strony torrenta? Chcesz żeby Ci ktoś udzielił pomocy, to napisz dokładnie i precyzyjnie o co chodzi.

Pozdrawiam!

nikt nie wysłał z mojego komputera ani sieci nic tylko udostępnił film który jeszcze nie jest dokończony/zmontowany, jedynie 30minut. chodzi mi tylko o ten film. na torentach jest info że oni nie ponoszą odpowiedzialności za dodwane pliki… osoba która dodała film nie odpisuje - ma mnie w d…, więc co robić - zgłosić to na prokuraturę?

I tak nic to nie da, ale spróbować możesz :slight_smile:

Jeszcze kwestia czy to twój czy nie twój, jak twój, to masz powiedzmy ciut większe ( ale i tak dalej małe) szanse że Prokuratora czy Policje zainteresujesz,ale to bym nie łudził się za nad to…