Jak usunąć folder z dysku

Witam mam problem :slight_smile: (jak każdy)

jak odinstalować foldery wykasowanych programów mam je na dysku C są to min.NOD, F-secure ,przeciąganie do kosza nic nie daje (program jest używany przez inną osobe lub program ) pewnie to jest banalnie proste ale nie moge sobie poradzić .Z góry dzięki za pomoc >

W czym tu tkwi problem? :?

Klikasz ów folder lewym przyciskiem myszy i Shift+Delete.

Powinno pójść.

Możesz używać programu Revo Uninstaller, który usuwa m.in. takie pozostałości po odinstalowanych programach,

ale tylko w czasie ich dezinstalacji.

Na razie możesz użyć CCleaner - on znajdzie i usunie większość takich pozostałości.

http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=136

hej DeFco robiłem już tak jak piszesz mam też revouninstaller i nic nie daje jak jest tak jest

Tak jak napisałem, Revo sprząta tylko po programie, który jest za jego pomocą odinstalowywany.

Po wcześniej usuniętych programach nie posprzątasz.

Jeśli masz tylko pozostałości po antywirusach, to posłuż się linkiem podanym przez ybu.

ok widziałem jak bede miał czas pogrzebie .Dzięki Wam

moze to banalne ale nie kazdy jest obeznany na kompie…

byc moze kolega poprostu nie usunal programu tzn nie odinstalowal dlatego nie moze usunać folderu :slight_smile: - wszystko jest możliwe

panel sterownia -> dodaj/usuń programy -> na liscie znajdz interesujacy program i go usuń/odinstaluj :wink:

Na wszelkie tego typu przypadłości polecam program Unlocker.

tez pożniej chcialem zapodać owy program “unlocker” lecz najpierw niech kolega zobaczy czy napewno ma on usuniety tzn odinstalowany program bo sie okaze ze za chwile zalozy kolejny watek ze przy uruchomieniu wyskakuja mu bledy bo jakis program chce sie uruchomic ale nie ma juz plikow bo je usunal :stuck_out_tongue: :wink:

Fakt, po pytaniu “jak odinstalować foldery wykasowanych programów” można spodziewać się wszystkiego :smiley:

no tak “wykasowanych programów”

musialem to przeoczyć widać dziś za dużo pracy, a jeszcze siedze ;/

no tak w tym wypadku UNLOCKER bedzie najlepszym rozwiązaniem chodż może i tryb awaryjny tez by dał rade :slight_smile:

POPROSTU MOZE PROGRAM POZOSTAŁ W REJESTRZE KOMPUTERA kliknij start>uruchom>wpisz regedit>kliknij plik czy edycja juz dokładnie nie pamietam i wyszukaj(tam wpisz nazwe programu i nacisnij ok a puzniej usun folder z wpisami programu z rejestru i bez problemu przeniesiesz plik z dysku do kosza. zasami jeszcze trzeba wyszukac producenta produktu w rejestrze i tez go usunac.

wiem bo tez kiedys miałem taki problem

Mam pytanie:jak pozbyć się CAŁKOWICIE pozostałości po odinstalowanych programach? które odinstalowałem 6 mies temu? START-wyszukaj ich nie widzi a CCLEANER widzi pozostałości kluczy rejestru. Prosiłbym o zapodanie jakiegosik programiku który by mi te wpisy rejestru wykasował ![-o<

odkurzacz :slight_smile:

bardzo przydatny programik

usuwa wpisy rejestru, niepotrzebne pliki, zablokowane foldery itd.

http://www.dobreprogramy.pl/Odkurzacz,Program,Windows,12322.html

do usuwania programów-ochrony sytemu najlepiej stosować narzędzia przygotowane przez producenta danego softu

tutaj

lub

tutaj