Jak usunąć folder


(Bobi Z) #1

Problem polega na tym że w rzaden sposób nie mogę usunąć folderu o nazwie Netropa (odpowiada on za zainstalowanie klawiatury MT138). Po odinstalowaniu klawiatury został sobie ten folder i nic go nie rusza. Próbowałem (za wcześniejszą porad dla innych urzytkowników z podobnym problemem) usunąć przez unlockera - nie pomogło. Czy ktoś ma jakiś inny pomysł ??

Zainstalowanie ponownie klawiatury jest niemożliwe bo wyskakuje błąd (CRC) i instalacja zatrzymuje się przy 40%. Myślałem że mam uszkodzoną płytkę ze sterownikami ale na innym kompie instaluje się bez problemu.

P.S.

Z rejestru usunąłem folder Netropa ale to nie wpłynęło nic na mój problem.


(Jackye) #2

zapewne chodzi o komunikat sprawdź czy dysk nie jest chronionoy lub aktualnie używany przy usuwaniu. Należy w takim wypadku wyłączyć komputer i uruchomić ponownie komputer i wywalić ręcznie mi zawsze to pomaga :wink:


(Bobi Z) #3

niestety nie oto chodzi próbowałem już tego wcześniej i nic.


(qrczak13) #4

Kilbox w trybie awaryjnym.

Albo spod konsoli odzyskiwania komenda

del_ścieżka


(Bobi Z) #5

qrczak13, zrobiłem jak radziłeś i nic nie pomogło. Przy próbie usunięcia folderu - komunikat że: - tłumaczenie - "ten dokument wydaje się nie istnieć". Dziwne co nie ?? a fizycznie jest i nie mam pomysłu jak go wywalić. ](*,)


(Agatonster) #6

Zobacz może tutaj

Pozdrawiam