Jak usunąć folder

Problem polega na tym że w rzaden sposób nie mogę usunąć folderu o nazwie Netropa (odpowiada on za zainstalowanie klawiatury MT138). Po odinstalowaniu klawiatury został sobie ten folder i nic go nie rusza. Próbowałem (za wcześniejszą porad dla innych urzytkowników z podobnym problemem) usunąć przez unlockera - nie pomogło. Czy ktoś ma jakiś inny pomysł ??

Zainstalowanie ponownie klawiatury jest niemożliwe bo wyskakuje błąd (CRC) i instalacja zatrzymuje się przy 40%. Myślałem że mam uszkodzoną płytkę ze sterownikami ale na innym kompie instaluje się bez problemu.

P.S.

Z rejestru usunąłem folder Netropa ale to nie wpłynęło nic na mój problem.

zapewne chodzi o komunikat sprawdź czy dysk nie jest chronionoy lub aktualnie używany przy usuwaniu. Należy w takim wypadku wyłączyć komputer i uruchomić ponownie komputer i wywalić ręcznie mi zawsze to pomaga :wink:

niestety nie oto chodzi próbowałem już tego wcześniej i nic.

Kilbox w trybie awaryjnym.

http://www.idg.pl/ftp/pc_8881/Pocket.KillBox.2.0.0.473.html

Albo spod konsoli odzyskiwania komenda

del_ścieżka

qrczak13, zrobiłem jak radziłeś i nic nie pomogło. Przy próbie usunięcia folderu - komunikat że: - tłumaczenie - “ten dokument wydaje się nie istnieć”. Dziwne co nie ?? a fizycznie jest i nie mam pomysłu jak go wywalić. ](*,)

Zobacz może tutaj

Pozdrawiam