Jak usunac folder?

Mam na dysku pusty folder , ktory przy probie usuniecia pokazuje mi komunikat , ze jest uzuwany przez inny program lub osobe.Jak to wyawalic ? Probowalem programem Unblocker i w trybie awaryjnym , ale niestety nic .

A jaki system? Jak Windows XP to spróbuj użyć Konsoli Odzyskiwania systemu Windows XP. Podczas włączonego kompa włóż do napędu płytę z Windowsem, uruchom ponownie komputer i jak pojawi się “Press any key to boot from CD… (lub Dowolny klawisz spowoduje rozruch z dysku CD…)” wciśnij np. ENTER. Po załadowaniu sterowników i ukazaniu się powitalnego ekranu Instalatora systemu Windows daj R, podaj nr instalacji, hasło administratora i użyj polecenia rmdir < ścieżka_folderu >

mam xp prof i sp2 , ale czy nie mozna tego zrobic jakims programem?

A dokładnie gdzie ten folder jest i jego nazwa??

Użyj programu Killbox

http://www.idg.pl/ftp/pc_8881/Pocket.Ki … 0.473.html

ctrl+alt+delete i tam zakończ system explorer usuń folder i zrób nowe zadanie explorer

Jak tak nie pójdzie to w systemie awaryjnym

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=77238&

Aby rozwiązać ten problem, należy wyłączyć proste udostępnianie plików, a następnie przejąć folder na własność:

1.Kliknij przycisk Start , a następnie kliknij polecenie Mój komputer.

2.W menu Narzędzia kliknij polecenie Opcje folderów, a następnie kliknij kartę Widok.

3.W obszarze Ustawienia zaawansowane kliknij, aby wyczyścić pole wyboru Użyj prostego udostępniania plików (zalecane), a następnie kliknij przycisk OK.

4.Kliknij prawym przyciskiem myszy folder, który chcesz przejąć na własność, a następnie kliknij polecenie Właściwości.

5.Kliknij kartę Zabezpieczenia , a następnie kliknij przycisk OK w oknie komunikatu Zabezpieczenia (jeśli się pojawi).

6.Kliknij przycisk Zaawansowane , a następnie kliknij kartę Właściciel.

7.Na liście Nazwa kliknij własną nazwę użytkownika, nazwę Administrator, jeśli zalogowano się jako Administrator, lub kliknij grupę Administratorzy.

Jeśli chcesz przejąć na własność zawartość folderu, kliknij, aby zaznaczyć pole wyboru Zamień właściciela dla podkontenerów i obiektów.

8.Kliknij przycisk OK.

Może pojawić się następujący komunikat o błędzie, gdzie Folder jest nazwą folderu, który chcesz przejąć na własność:

Nie masz uprawnień do odczytu zawartości katalogu Folder. Czy chcesz zamienić uprawnienia katalogu na uprawnienia dające pełną kontrolę? Jeśli naciśniesz przycisk Tak, wszystkie uprawnienia zostaną zamienione.

9.Kliknij przycisk Tak.

10.Kliknij przycisk OK , a następnie ponownie zastosuj wybrane ustawienia uprawnień i zabezpieczeń dla folderu i jego zawartości.

:slight_smile:

kurcze nic nie pomaga , sorki ze dopiero teraz odpisuje , ale moje neo cos szwankuje

Złączono Posta : 03.08.2006 (Czw) 21:43

HUrraaaaaaaaaaaaaaaa , pomoooogloooooo :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: dzieki Aju , wywalilem go unlockerem.Pozdrawiam wszystkich :lol: