Jak usunąć folderu z katalogu użytkownika

typu Moja Muzyka, Ulubione, Moje wyszukiwania

Ulubione chciałem przenieść i i nie działa :frowning: resztę usunąć trwale

Próbowałeś usunąć korzystając z aplikacji Unlocker? Najczęściej ja wykorzystuję gdy chce skasować coś co normalnie nie da się usunąć.

Tego robić nie należy ! Są to foldery systemowe (atrybut) powiązane z odpowiednimi wpisami w Rejestrze . Słowem : skrajna głupota !

Ale są niepotrzebne. Sam folder łącza - potrzebny tylko w widoku eksploratora chciałem przenieść i przeniosłem do innej lokalizacji za pomocą Właściwości > Lokalizacja, tylko że go tam nie ma.

Chcesz uszkodzić system proszę bardzo . Foldery mają być w swoich miejscach , a zapisy Rejestru mają temu “odpowiadać” . Obawiam się , że Twoja wiedza w tej materii jest znikoma . Kombinuj , kombinuj , ale później nie “płacz” , że system działa nieprawidłowo .

Tak bardzo to pozmieniało w systemie, że utworzyłem nowe konto użytkownika, skopiowałem Łącza i wkleiłem u siebie i działa bezbłędnie. A reszty się jakoś pozbędę lub ukryję tego co naprawdę niepotrzebuję.

Podgląd Zdarzeń (140 dzienników) ? 

“Rzeczy nie zawsze są takimi jakimi być się wydają .”

nie wiem po co się męczyć i szukać problemów, nudzi ci się w życiu?

Łatwiejsza obsługa podczas wybierania folderów.

Dwa, kto powiedział, że robię to dla siebie.

Jak chcesz zmienić lokalizację foldery to musisz najpierw utworzyć folder w nowej lokalizacji następnie "Właściwości > Lokalizacja"go wskazać.

Wiem, tak też zrobiłem, ale jakimś trafem potem zniknął… chociaż chyba dlatego, że robiłem poprzednią wersję tego folderu gdzie przeniosłem :slight_smile:

A wiesz może jak usunąć/ukryć a nie przenosić?

zmniejsz foldery będzie łatwiej, 4 foldery w niczym nie przeszkadzają

Wideo, Obrazki, Muzyka usunąłem kiedyś w XP. No i po jakimś czasie powróci ten folder. Poszukaj może coś w rejestrze. Te foldery system nie bardzo pilnuje bo dają się po prostu usunąć. Swoją drogą kiedyś widziałem na deviantarcie jak W8 usunąć te biblioteki (pobrane, muzyka, itp.) z okna “Ten komputer” na takie jak są W7. To może ktoś coś opisał jak W7 usuwa się biblioteki :slight_smile:

A zaraz skrajna gupota. Na przykład: Jak ja nie korzystam z folderu Moje wideo, lub obrazy to czego nie mam tego usunąć? Nie zdziwił bym się że usuwanie shell32.dll ze systemu32 lub jego kopi z katalogu i386 jest skrają głupotą, ale jakiś folder nikomu nie potrzebny.

Ps. wpisy w rejestrze też można usunąć.

Tak wszystko i wszędzie można usunąć, a później zakładać multum tematów z płaczem, że coś mi nagle nie działa

“Rence” opadają przy takich argumentacjach .

typowe szukanie guza bo komiuś się nudzi i ma swoje widzimisię

W takim razie zamknijcie temat i do kosza!!!

Wystarczy tak zrobić jak na obrazku, (Przykład: Folder Moja Muzyka<PPM<Właściwości<Ukryj<Zastosuj<OK… Autor tego wątku osobiście sprawdził tą opcję i działa u Niego.

f1faf24ac0b7d160gen.jpg


Lub ta tym filmiku jest drugi sposób: https://www.youtube.com/watch?v=CEiOuWiWjV0. Lecz ten sposób nie został sprawdzony!

Teraz mi działa, dzięki.

haha dobre o najprostszych rozwiązaniach się nie pomyśli XD