Jak usunąć głos(narrację) zostawiając muzykę?

Czy bylibyście w stanie, wyciąć dźwięk z konkretnej części tego filmu? Nie chodzi mi o cały film, a mianowicie chodzi mi o fragment od 0:11 do 0:42. Chciałbym spytać czy w ogóle jest możliwe,wycięcie dialogu z tej części filmu,tak żeby został sam utwór,właśnie w tej części filmu(0:11-0:42) puszczany? Jeśli tak to poprosiłbym o jakieś informacje w tym kierunku,lub nawet o pomoc(ale tutaj już zależy wszystko od waszych chęci).

 

 

Dział pasuje, jak ulał, tylko z wycinaniem problem. Gdyby wyciąć to co napisałeś z włączonym capslockiem, to opisu problemu by prawie nie było, bo to niepoważne straszenie dzieci dużymi literami.

Co do drugiego wycinania, to masz program po polsku - poczytaj o nim, pobierz, zainstaluj i wytnij niechciany fragment http://www.dobreprogramy.pl/Free-Video-Editor,Program,Windows,33621.html

Masz darmową stronkę, na której online przytniesz film do 500MB jak chcesz http://online-video-cutter.com/pl/

 

Gdybyś wpisał w google “wycinanie fragmentów wideo” - miałbyś wiele darmowych różnych narzędzi do tego celu, a nawet poradniki wideo.

@Bogdan_G,Dzięki za odzew. Informacja była dla “władzy” która usunęła poprzedni temat(Inna sprawa że dział był nieodpowiedni), i nie byłem pewien czy teraz znalazłem odpowiedni dział.

Cóż strona pomocna. Tylko że źle zrozumiałeś(postaram się wyjaśnić). Od 0:11-0:42 leci jakiś bliżej nieokreślony utwór. Załóżmy że go wyciąłem. W czasie lecenia utworu,przewija się również komentarz, i ten komentarz chciałbym usunąć,a zostawić samą muzykę która przewija się wraz z tym komentarzem(którego chcę się pozbyć).

I tu moje pytanie jak to zrobić?

Na tym forum nie wykonujemy zleceń, kiedyś ktoś prosił o pomoc i był bardzo niezadowolony z efektu. Możesz pytać o instrukcje, ale naleganie “na zrobienie” będzie skutkować koszem. Poza tym edytuj tytuł wątku, tak aby wstępnie opisywał naturę problemu!

@Semtex,Rozumiem,nie zamierzam prosić o pomoc chyba że ktoś sam będzie chciał pomóc. Edytowałem nazwę wątku,myślę że teraz jest lepiej.

Napiszę krótko, nie ma takiej technicznej możliwości.

 

@dark__jedi,No to ześ się wysilił. Jak masz nic nie pisać,to lepiej w ogóle się nie udzielaj. Masz coś sensownego do napisania? Jeśli nie to żegnam. 

 

Jeśli masz jakiś argument to chętnie poczytam, dlaczego nie można usunąć tego głosu? I jeszcze jedno pytanie, odsłuchałeś w ogóle tą część filmu o której pisałem,czy tylko piszesz żeby pisać?

Dziecko, nie tym tonem na tym forum, troszkę więcej pokory i mniej roszczeniowego stylu życia…

Jest takie narzędzie, nazywa się google… tam zadaj pytanie dlaczego, nikt ci tego tutaj za ciebie nie zrobi, i dlaczego nikt tego w ogóle nie zrobi.

Zakładając wątek o edycji audio domyślam się, że nawet nie chciało ci się skorzystać z wyszukiwarki. Bo gdybyś skorzystał, to znalazłbyś podkład czysty w internecie i nie zadawał takich pytań, jak wyciąć dźwięk z dźwięku, co było i na obecne czasy jest opcją niemożliwą do zrealizowania.

 

Tak @dark__jedi to kolejny “dorosły” który ocenia bez żadnych zahamowań, po prostu “brawo ty”. “Dziecko”? “Dzieci” na pewno są na tym forum,ale nie sprowadzaj wszystkich do jednego,tobie dobrze znanego poziomu(zapewne,nie znam cię ale oceniam cie tak jak i ty mnie). 

 

Dam ci radę,nie oceniaj ludzi zbyt pochopnie,kiedyś się na tym przejedziesz lub nie. Choć życzę ci tego z dobrego serca. Rodzice nie nauczyli takiej “dorosłej i poważnej” osoby, że nie mierzy się wszystkich “swoją miarą”? To tyle ode mnie.

 

Temat do zamknięcia.