Jak usunąć grę z systemu?

Zainstalowałem grę Medal of Honor i teraz nie mogę jej odinstalować. Gra działa prawidłowo ale w panelu dodaj usuń programu pokazuje że gra zajmuje tylko 1.25mb. Wcześniej było ponad 1 Gb. Może są jakieś programy którymi pozbędę sie tej gry z systemu? w normalny sposób nie można jej odinstalować, nawet przy pomocy płytki instalacyjnej.

Moja rada to żebyś,usunąl normalnie gierke :smiley:

a w katalogu gry nie ma uninstall.exe, albo czegoś w tym stylu?

hmmm… ten post nade mną wiele do tematu nie wnosi, więc chyba powinien zostać usunięty :stuck_out_tongue:

No właśnie w tym problem że normalnie nie można usunąć

Złączono Posta : 12.06.2007 (Wto) 20:27

Jak daje —start—wszystkie programy itd, to jest unistall ale po kliknieciu na tą opcje jest taki sam efekt jak przez panel-- dodaj usuń

no to bez usuwania po prostu zainstaluj grę jeszcze raz w tym samym katalogu :slight_smile:

Próbowałem. Zainstalować też sie nie da

w takim razie ja się poddaje… spróbuj trochę pogooglować i może poszukaj jakiegoś programu do usuwania…

piotr.335 - można też wywalić folder z grą.

A jaki pokazuje ci się komunikat jak próbujesz przez Dodaj/usuń?

zainstaluj np. RegCleaner,usun wpis Medal of Honor,teraz system nie widzi gry wiec powinna się dać zainstalować a potem usunąć

Przez kilka sekund pokazuje 0% jakby próbował odinstalowywać a po chwili wyskakuje taka informacja.

InstallShield Wizard has finished performing maintenance operations on Medal of Honor

Witam

Jeśli znasz lokalizację gry usuń ręcznie wszystkie pliki, pozostałości gry możesz usunąć korzystając z Add/Remove Plus! 5.1 następnie wyczyść rejestr używając RegCleaner 4.3.0.780 lub jv16 PowerTools 2007 1.7.0.394

Dziękuje wszystkim za pomoc. Udało się :slight_smile: