Jak usunąć grupę roboczą?

Mam taki problem, miałem sobie grupę roboczą o nazwie MSHOME i wszystko było dobrze dopóki nie zacząłem bawić się w te sieciowe dziadostwa (we właściwościach mojego komputera kliknąłem “identyfikator sieciowy”) i zrobiła mi się druga grupa robocza o nazwie WORKGROUP no i teraz mam dwie :frowning: Dlatego chcę tego WORKGROUP’a jakoś wywalić ale nie wiem jak.

Przez to że mam dwie grupy robocze to muszę dłużej czekać na to żeby pojawiły się kompy w otoczeniu sieciowym. Wydaje mi się że teraz mój komp przeszukuje obydwie grupy robocze zamiast tylko MSHOME.

Proszę o pomoc !

znalazłem to w pomocy systemu windows xp moze ci pomoże.

Aby określić nazwę komputera i grupy roboczej

Otwórz aplet System w Panelu sterowania.

Na karcie Nazwa komputera kliknij przycisk Zmień.

W polu Nazwa komputera wpisz nazwę komputera.

Nazwa komputera musi być unikatowa. Nie można użyć nazwy, która jest już użyta w sieci.

W polu Grupa robocza wpisz nazwę grupy roboczej.

Uwagi

Aby otworzyć okno dialogowe Właściwości systemu, kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Panel sterowania, a następnie kliknij dwukrotnie ikonę System.

Kreator konfiguracji sieci automatycznie konfiguruje nazwę grupy roboczej.

Nazwa grupy roboczej musi być taka sama na wszystkich komputerach w sieci.

Niektórzy usługodawcy internetowi wymagają określonej nazwy komputera. Przed zmianą nazwy komputera, który pełni rolę hosta usługi Udostępnianie połączenia internetowego warto sprawdzić odpowiednie informacje u usługodawcy internetowego.

HEHE!!

:arrow: Killer Jak to się ma do treści pytania ?

to normalne ,czasem takie zeczy sie dzieja i po jakims czasie same znikają - winda :lol: podobnie jest z kompami ktore byly przez chwile w sieci i zostaly wylaczone a dalej niby sa ,pakiety gdzies sobie błądzą i siedzą w rejestrach itp.a w rzeczywistosci kompa nima juz od godziny :stuck_out_tongue: