Jak usunąć hasło gadu-gadu?

(Piechtor) #1

Muszę sprawdzić mojego syna!Po prostu kontrola!

Ziomy pomocy

(lazikar) #2

Powiedz mu aby udostępnił ci hasło. :lol:

(Monczkin) #3

żeby zmienić hasło w GG, trzeba się zalogować, a do tego potrzebne jest hasło :slight_smile:

Są sposoby, ale ze zrozumiałych względów, chyba nikt Ci nie pomoże

(Piechtor) #4

No to skoro sa sposoby to dlaczego ze" zrozumialych wzgledow nikt mi nie pomoze"?

(lazikar) #5

Ponieważ nie wiadomo czy chcesz zrobic kontrole dziecku czy może sąsiadowi. Udostępniając synowi komputer trzeba było ustalić zasady że do wszystkiego masz dostęp i już. 8)

(Magik) #6

Ponieważ włamywanie się na cudze konto jest nielegalne. A to forum o legalu. :twisted:

(Monczkin) #7

z sąsiadem tak łatwo Ci nie pójdzie, bo musisz się mu włamać do systemu, a to już jest przestępstwo :stuck_out_tongue:

(Trebron) #8

Nie powiniśmy podawać żadnych programów do łamania haseł, piechtor ponieważ nie wiemy, czy naprawdę chcesz sprawdzić, co robi twój syn czy po prostu jesteś hackerem :stuck_out_tongue: . A tak na marginesie - Dorosły "(raczej TYLKO dorośli mają synów) by się tak nie zdenerwował jak ty, co było widać po twych wypowiedziach. A tak na marginesie - Każdy ma prawo do prywatności :lol:

Post ,o którym mowa - skasowano

Asterisk

(Pb121) #9

Nie wiem czy masz pojecie kto to jest hacker:D...hacker to osoba wlamujaca sie, nie robiaca szkod, testuje ona systemy operacyjne i szuka w nich dziur...natomiast cracker to wlamywacz ktory uszkadza pliki itp itd

(Marsmo) #10

Jak dla mnie - jest to najmądrzejsza puenta do tego tematu! Zresztą inni koledzy-oponenci, również mieli słuszne wątpliwości, aczkolwiek rozdrobnione! :stuck_out_tongue:

Dlaczego najmądrzejsza puenta?

Każde zdanie zawiera bowiem kolejno kwintesencję powodu, dla którego ten temat jest śliski - tzw. zbiorcze podsumowanie, czyli dokładnie 3 w 1! :twisted:

Tak więc nie, bo jw.! :twisted:

(Asterisk) #11

Zamykam

PS.

Niektóre posty skasowano.