Jak usunąć hasło gadu-gadu?

Muszę sprawdzić mojego syna!Po prostu kontrola!

Ziomy pomocy

Powiedz mu aby udostępnił ci hasło. :lol:

żeby zmienić hasło w GG, trzeba się zalogować, a do tego potrzebne jest hasło :slight_smile:

Są sposoby, ale ze zrozumiałych względów, chyba nikt Ci nie pomoże

No to skoro sa sposoby to dlaczego ze" zrozumialych wzgledow nikt mi nie pomoze"?

Ponieważ nie wiadomo czy chcesz zrobic kontrole dziecku czy może sąsiadowi. Udostępniając synowi komputer trzeba było ustalić zasady że do wszystkiego masz dostęp i już. 8)

Ponieważ włamywanie się na cudze konto jest nielegalne. A to forum o legalu. :twisted:

z sąsiadem tak łatwo Ci nie pójdzie, bo musisz się mu włamać do systemu, a to już jest przestępstwo :stuck_out_tongue:

Nie powiniśmy podawać żadnych programów do łamania haseł, piechtor ponieważ nie wiemy, czy naprawdę chcesz sprawdzić, co robi twój syn czy po prostu jesteś hackerem :stuck_out_tongue: . A tak na marginesie - Dorosły "(raczej TYLKO dorośli mają synów) by się tak nie zdenerwował jak ty, co było widać po twych wypowiedziach. A tak na marginesie - Każdy ma prawo do prywatności :lol:


Post ,o którym mowa - skasowano

Asterisk

Nie wiem czy masz pojecie kto to jest hacker:D…hacker to osoba wlamujaca sie, nie robiaca szkod, testuje ona systemy operacyjne i szuka w nich dziur…natomiast cracker to wlamywacz ktory uszkadza pliki itp itd

Jak dla mnie - jest to najmądrzejsza puenta do tego tematu! Zresztą inni koledzy-oponenci, również mieli słuszne wątpliwości, aczkolwiek rozdrobnione! :stuck_out_tongue:

Dlaczego najmądrzejsza puenta?

Każde zdanie zawiera bowiem kolejno kwintesencję powodu, dla którego ten temat jest śliski - tzw. zbiorcze podsumowanie, czyli dokładnie 3 w 1! :twisted:

Tak więc nie, bo jw.! :twisted:

Zamykam

PS.

Niektóre posty skasowano.