Jak usunąć iGod?

Mam problem z tym cholernym programem. Che go usunąć a nie wiem jak. Próbowałam przez panel sterowania ale nie mam tej ikonki. Próbowałam przez Unlockera ale ten program nawet nie chciał mi sie właczyć. Mam viste basic.

Z góry dziękuje.

Spróbuj użyć tego programu ----> http://www.programosy.pl/program,advanced-uninstaller.html

a jeśli nie da rady to:

1.wejdz w C:\Program Files i usuń jego plik

2.wejdz w C:\Documents and Settings\użutkownik\Dane aplikacji i usuń i tu jego plik

Witam. Bardzo gorąco proszę o pomoc. Wpakowałem się z tym GOD’em i nijak nie mogę się go pozbyć. Pobrałem już ten program Advanced Uninstaler, ale tam wszystko jest po angielsku. Nie potrafię tego zrobić. Mam 40 lat i nie znam się zbyt dobrze na tych programach, dlatego zwracam się o pomoc do fachowca. Jak usunąć tą nieszczęsną aplikację z komputera? Bardzo proszę o dokładniejsze instrukcje, a będę dozgonnie wdzięczny za pomoc. Z poważaniem - Sławek.

Ja mam laptopa i postanowiłem wyciągnąć baterie a przy komputerze po prostu wyciągnąć go od zasilania. kiedy go włączyłem to nie miałem tych reklam i mogłem bez problemowo usunąć ten głupi program. Pozdro…

siema miałem też problem z ,igod’’ robicie tam dajecie na pasku startowym START i na dole pisze rozpocznij wyszukiwanie dajecie igod i wam usuwa ale najpierw musicie zamknąć na pasku koło godziny itp pozdro

Jak usunać ten program???

Próbowalem chyba wszystkiego i nic nie działa. Z góry dziękuję

hej

mam ten sam problem… usunęłam już co poniektóre pliki ale głównego nie moge… program cały czas jest włączony i nie moge go wylaczyć cały czas uparcie po kliknieciu wyłącz włącza sie niemalże odrazu… co mam robic…pomóżcie.