Jak usunąc kartę dźwiękową

…z zystemu karte dzwiekową… oprócz sposobu prawy mój komputer-system-menadżer urządzen-i wybieram z listy to co chce usunąc… próbowałem tegoż sposobu ale mi sie wiesza… ;/;/;/;/ PLIS HELP ME…

a nie lepiej ją wyciągnąć z płyty głównej lub jak masz zintegrowaną wyłączyć w Biosie ? Dziwne… Ja tak czasem robiłem jak Ty i nie miałem kłopotów :?

powiem ci tak wziołem starą dzwiękówke i ją podłączyłem jest ten sam problem… tzn przełozyłem na starą i to samo sie dzieje;/ ewentualnie czeka mnie format:(

a może masz jakiś syf na dysku ? i może dlatego są problemy ?

przeskanuj dysk:

Ad-Aware :

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=107&t=55

SpyBot S&D :

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=188&t=55

wywal syf

i spróbuj jeszcze raz usunąć tę kartę. Jak nie pomoże to daj loga z HiJackThis

przedtem na win 2000 miałem w ******** syfów…brahol przywrócił system z win 98 i od tego momentu nie chciał współgrac dzwięk a pozniej zrobili się problemy z własciwościam ekranu… prawym na pulit i sie wiesza explorer… wiec pewnie to nie jest wina wirusa…

Może tak bez mięsa :? :? :?

fiesta

zrób najpierw skan tym co ci wyżej podałem i daj loga z HiJAckThis

ine patrząc na słownictwo radziłbym w takiej sytuacji czyszczenie komputera z “syfów” bo

:o :shock: jak można z Windows2000 zrobić Windows98…

napewno to nie jest wina wirusa tylko twojego brata!!

jedynym sensownym rozwiązaniem według mnie teraz jest format i instalacja systemu od podstaw… tylko wybierzcie, którego żebyście potem takich cyrków nie robili :!: :!: :roll:

można :lol: wystarczy mieć obraz partycji gdzie ma się wina 98. Wtedy jak ma się 2000 to wystarczy Nortonem Ghostem wgrać obraz partycji 98 :stuck_out_tongue: . Przynajmniej ja tak robiłem i nie miałem żadnych zonków.

zgadzam się z DUCHEM. Teraz to jedynie format cię uratuje 8)

Ale to jest zupełnie inna sprawa. Duchowi chodziło o coś innego. :smiley:

właśnie… zupełnie coś innego :lol:

Format dysku to troche drastyczne rozwiązanie jak już trzeba zainstalować system od podstaw to wystarczy (w wiekszości wypadków) wyciąć katalog windows lub ten w którym zaistalowano windowsa i zacząć instalacje od nowa (odpada klopotliwa sprawa przenoeszenia danych przed formatem).

  • przeinstaluj sterowniki

  • jeżeli dzieje się tak również z inną kartą, to spróbuj zamontować ja na innym gnieździe