Jak usunąć kompozycję Unsaved Theme

Witam

Ostatnio podczas zmiany tapety w systemie Windows 7 Ultimate 64-bit, powstała kompozycja jak na zdjęciu poniżej (chodzi mi o kompozycję Unsaved Theme)

capturemk.png

Próba jej usunięcia kończy się niepowodzeniem, nawet jeśli ją skasuję po ponownym uruchomieniu okna Personalizuj kompozycja powstaje od nowa. Tak samo dzieje się podczas usunięcia jej z katalogu:

C:\Users\User_Name\AppData\Local\Microsoft\Windows\Themes

W związku z tym kieruję do was pytanie jak się jej pozbyć, porady typu utworzenie nowego konta użytkownika chciałbym zostawić na koniec. Mam nadzieję że znajdzie się jakieś inne rozwiązanie.

Z góry dziękuję za pomoc.

zapisz tą kompozycję, unsaved theme powstaje w momencie zmiany jakiegoś elementu(i zazwyczaj jest używany w tym momencie), skasuj zapisaną kompozycje Japanese i zapisz tą unsaved i będzie po kłopocie.

Gdyby to było takie proste. Owszem usunąć kompozycję o nazwie Japanes… mogę, podczas zapisu kompozycji Unsaved Theme, powstaje ta którą zapisuję jednocześnie kompozycja Unsaved Theme nadal pozostaje jako domyślna. Jeżeli przłączę się na zapisaną kompozycję i usunę tą Unsaved Theme to po ponownym uruchomieniu okna Personalizuj widzę obie kompozycje jak na załączonym w pierwszym poście zdjęciu.

Przeszukując zasoby internetu widzę że jest to dość częsty błąd, nie mam natomiast jednej skutecznej metody aby się go pozbyć (nie uśmiecha mi się tworzenie nowego konta użytkownika z powodu takiego błędu).

Jeżeli Windows ci ciągle tworzy tą niezapisaną kompozycję to brakuje plików w tej oryginalnej kompozycji. Windows nie może jej całkowicie zastosować i tworzy niezapisaną.