Jak usunąć konto na dobreprogramy?

To świadczy o nieodpowiedzialności zarządzających portalem DP a i chyba WP. Zgroza!

Dobrze oczywiście to nie świadczy o DP i WP ale nie robiłbym z tego nie wiem jakiej afery. Konto na DP to nie konto bankowe czy na Netflixie z którego pobierane są opłaty za jego prowadzenie by robić z tego aferę bo nie można jego usunąć. Nie można bo jakiś błąd? Trudno, wyloguję się, nie bede się logował i wrócę za rok je usunąć jak naprawią. Nic mi przez to złego się nie stanie jak dziś czy jutro czy za miesiąc go nie usnę. Robienie z tego powodu afery to dla mnie lekka przesada.

Może kolega należy do tych, którzy lubią po sobie posprzątać?

Ja kiedyś miałem w banku darmowe konto. Przynajmniej tak myślałem do czasu aż zaczęła wydzwaniać do mnie windykacja. Bo zgodnie z zapisami umowy i zapewnieniami przedstawiciela, jeżeli nie będzie ono aktywne przez 6 miesięcy to bank może je zlikwidować. No więc ja o nim zapomniałem i wyjechałem za granicę a bank zamiast wygasić zmienił warunki i zrobił mi debet. Bo może nie znaczy musi.

To oczywiście inna dziedzina, i sytuacja nieporównywalna, ale jeżeli ktoś zakładając tutaj konto podał swoje prawdziwe dane, to po kolejnych jakichś zmianach może się okazać że staną się one przedmiotem handlu w takiej lub innej formie. Dlatego czasem lepiej konto zlikwidować i zażądać usunięcia danych.

Mi akurat tak bardzo nie przeszkadza kiedy dzwoni do mnie nieznana osoba i zaczyna od “Panie Mieczysławie, mamy dla Pana…” bo teraz lubię się umawiać na wizytę domokrążcy. Fajne jest jak po kilku minutach przekonywania i ustalania kiedy by mi pasowało zapraszam do spotkania w Monachium…

Ale w Warszawie bardzo mnie to irytuje.

1 polubienie

Może, nie wnikam, dla mnie to przesada w przypadku takiego konta jak DP.
I rozumiem chęć usunięcia konta ale nie rozumiem robienie afery z tego w stylu “macie miesiąc albo…”
Czy usunie je za miesiąc czy za trzy czy za pół roku w przypadku takiego konta jak DP nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Ani nie ma opłat za to konto, ani tajnych informacji na nim ani nic takiego co by wskazywało, ze usunięcie konta musi być na już, teraz, natychmiast.

Zgadzam się, nie są tego warte (WP I DP).

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.