Jak usunąć konto na dobreprogramy?

Co zrobić jak nikt nie odpisuje miesiacami na emaile, nie ma zadnej opcji usuwania, zmiany hasła, emailu, dawno temu miałem tu konto ale widze nic się nie zmieniło z tym

@anon56274975 Kliknij tutaj (wcześniej musisz być zalogowany na koncie które chcesz usunąć) https://ssl.dobreprogramy.pl/UsuwanieKonta.html potwierdź usunięcie i konto zniknie.

Pozdrawiam!

1 polubienie

Dzisiaj nieaktualne Vide:Zrzut%20ekranu%202021-04-23%20094457

1 polubienie

Temat, o który pojawił się w lipcu roku 2020 jest nadal aktualny, bo obecnie spotkała mnie odmowa usunięcia konta:
dp_out

@gtxxor zgłaszam się stosownie do komunikatu. Dacie usunąć konto, czy nie?

1 polubienie

Ja tam widzę listopad, ale o usuwanie konta chyba pytali już nawet w 2017 a pewnie i wcześniej.

Racja, mój błąd odczytu.

Ale nie zmienia to faktu, że Redakcja, która powinna zareagować natychmiast, nabrała wody w usta i zwleka z odpowiedzią na moje dzisiejsze zgłoszenie. A ja je traktuję całkiem poważnie.

Ponownie wzywam @gtxxor do umożliwienia mi usunięcia mojego konta na DP.

Zmienili działanie strony i jak widać bez żadnych testów. nawet miedzy sobą. To o czymś świadczy. Na szczęście forum jakoś działa.

Miałem wczniej w ustawieniach konta, ale opcja usuwania zniknęła. Wygląda na to , że DP ma uczestników w głębokim poważaniu.:worried:

Przepraszam jest na głównej oczywiście nie do użytku.

Pewnie nie do użytku, bo muszą podmienić polecenia SQL zanim będzie poprawnie usuwać.

Trop z bazą może być dobry, skopiowali nas na polygamia.pl:


I pytanie która redakcja usuwa i jak:

Gorzej, mają (z dużym prawdopodobieństwem) wspólną bazę z pięcioma portalami około IT Wirtualnej Polski. I jedno API komentarzy na Django, które pozwala tą bazę pewnie zaspamować na śmierć. Co ciekawe, wszystkie requesty przesyłane jako anonimy są zwracane natychmiast ze statusem POST_MODERATION (o ile to cokolwiek znaczy). A ludzie czekają dniami na dodanie komentarza… ale po zapytaniu poszło u mnie natychmiastowo, zarówno z konta jak i anonima. Cuda, panie. Prawdziwe cuda.

Ja na poważnie postanowiłem usunąć swoje konto. Napisałem maila na adres redakcji. Mają więc miesiąc na usunięcie technicznych przeszkód.

I po raz drugi podejmuję te decyzję o usunięciu konta. Pierwszy raz parę lat temu, po latach bycia zarejestrowanym, gdy anonimów praktycznie nie było, a jedyny troll, to, jak na dzisiejsze relacje humorystyczna postać, niejaki scooby. Rozpanoszenie się anonimowych trolli, jakie później nastąpiło, było trudne do wytrzymania, a moderacja była, jak na moje oczekiwania, jedynie pozorowana.
Ale prowadziłem swojego bloga i to było fajne. Do czasu. Dawne Dobre Programy popadały w ruinę.

Po powrocie ponad rok temu, ale już ze zmienionym nickiem, nadal nie mogłem poradzić sobie z zalewem trolli, dlatego przerzuciłem się bardziej na Forum. I chyba nie tylko ja. Z przyjemnością czytałem porady znanych mi z Forum osób (co znaczy potęga imienia), a czasem sam o coś pytałem. Ale to, co teraz nastąpiło odbieram, delikatnie mówiąc, z wielkim niesmakiem. No cóż, nie jestem informatykiem, czy programistą, więc nie muszę się karmić nadzieją, że coś tam naprawią. Mnie tu już nic nie trzyma, ale będzie tkwić we mnie wspomnienie o wspaniałych fachowcach, jakich tu spotkałem. I im życzę pomyślności.

Ja tak aż radykalny z tym usuwaniem konta nie jestem żeby pisać podania, pisma, maile i dawać redakcji miesiąc na naprawę bym mógł konto usunąć. Jak mi się naprawdę odechce tutaj być to wyloguję się, skasuję link i przestanę tu zaglądać i się logować. Jakoś nie przeszkadza mi że pozostanie tu moje konto które po prostu będzie nieaktywne. Nie widzę w tym żadnego problemu.

Ja sobie konto tu zostawię. A nóż widelec kiedyś zrobią coś porządnego z tym portalem - tak jak w przypadku huśtawek z różnymi systemami windows

Konto na głównej DP/WP/ Ustawienia.

Chyba nie doczytałeś wyżej.

I to jest Twój wybór. Mnie nic do niego. Ja wybrałem inaczej. A miesiąc to mają nie ode mnie, ale z prawa o danych osobowych. Rzekłem.

Nie czytałeś, co pisał gtxxor? Przecież jest bardzo porządny.

No mój. Tak samo jak Twój. Jednak nigdy nie zrozumiem takiej upartości z tym usuwaniem konta jakby po prostu nie można było się na nie po prostu przestać logować. Jednak już nie drążę bo to bez sensu. Tak samo jak ta upartość w stylu usuńcie moje konto bo się obraziłem a moje posty są tak ważne, że nie chcę by podpisane były moim nickiem :wink: