Jak usunąć konto na Panda Free

Witajcie dzięki pomocy użytkownika Acorus udało mi się odwirusować i naprawić Acer Aspire ES1-131 skanowałam kilkakrotnie Avastem oraz Pandą Free jest czysty jak łza. Tylko podczas instalacji Panda Free trzeba było utworzyć konto jak je usunąć teraz ? bo zdecydowałam się korzystać z Avast Free Antivirus z ustawioną wysoką heruystyką w ustawieniach. Pozdrawiam :slight_smile:

Zalogować się na https://accounts.pandasecurity.com - zmienić e-mail np. a jakiś tymczasowy typu "niepodam.pl", ustawić silne hasło jakimś generatorem losowych haseł np. 12 znakowe.

I zapomnieć że się kiedyś miało konto Panda Security :wink:

OK dzięki. krystian3w czy Avast Free to dobry wybór czy jednak lepsza jest Panda albo coś innego z darmowych programów ? Pozdrawiam :slight_smile:

Jak dla mnie to wersja Avast 2017 jak nie pozwoli odpalić tobie skanowania pełnego to - do wywalenia.
Z jakości szybkiego skanowania też nie jestem zadowolony - ostatnio program nic nie znalazł a takie MBAM, AdwCleaner, Zemana Antimalware Portable po jakieś 60 - 200 śmieci typu adware / malware (tak kto jest jak się nie da kogoś nauczyć by nie instalował gier z internetu).

Miałem tak na dwóch laptopach z Windows 10, na jednym testuje systemowy Defender a na drugim AVG po fuzji z Avastem.

Na stacjonarnym komputerze testuje u siebie Comodo Cloud - na razie pozwolił tylko na uszkodzenie skrótu Firefox (jakiś śmieć dopisał do niego jakiś adres www i coś odebrało cały zestaw uprawnień do pliku skrótu (LNK)).

Na razie więc niczego konkretnego nie polecam bo jeszcze powarczy ktoś że jakiś antywirus wymaga trochę konfiguracji czy też może być bardzo zasobożerny lub jest słaby od lat.

Ja używam Avast’a i jestem zadowolony. Nic nie uszkadza, działa szybko, a liczba fałszywych alarmów z ostatnimi wersjami została mocno zredukowana. Ustaw wszystkie ochrony i czułości na max (ja tak mam), a będzie OK.
Jeśli chodzi o Pandę czy Comodo, to ten drugi podobno zawiera jakieś reklamy, a Panda wymaga - zupełnie niepotrzebnej - rejestracji i utworzenia konta.

blumberplumber dziękuję za wskazówki oraz wszystkim którzy mi pomagali Acer Aspire ES1-131 śmiga jak burza dzięki defragmentacji Defragglerem, oczyszczeniu z wirusów, wyrzuceniu zbędnych programów producenta + ustawienie heruystyki Avasta na max WIELKIE dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam :slight_smile: