Jak Usunąć Konto Użytkownika w XP

Cześć,

W Systemie jest utworzone jedno konto - konto Gość jest wyłączone. Jak usunąć konto użytkownika będąc jednocześnie to konto Administratorem Komputera?. W Trybie Awaryjnym pojawia się konto Administrator - konto Administrator w normalnym trybie jest nie widoczne. Próbowałem, szukałem z poziomu Trybu Awaryjnego z konta Administratora żeby usunąć jedno utworzone konto ale nigdzie nie ma usuń konto.

Może ktoś z Was dysponuje krótką instrukcją krok po kroku jak usuwać konta użytkowników w XP :slight_smile: ?.

Konta użytkowników możesz usuwać w oknie Użytkownicy i grupy lokalne (Panel sterowania (widok klasyczny) -> Narzędzia administracyjne -> Zarządzanie komputerem. Ewentualnie Start -> uruchom ->“Control Userpasswords2” bez cudzysłowów, z tym, że nie można usunąć wbudowanego konta o nazwie Administrator.

goomish , dzięki. Spróbuje tak zrobić.

nie usuwaj wbudowanego konta administratora.

A jak zrobić żeby móć korzystać i logować się na wbudowane konto Administrator w normalnym trybie?. Konto z normalnego trybu jest nie widoczne - z Trybu Awaryjnego to konto Administrator jest widoczne.

De Niro , konta Administrator nie usuwam w ogóle, usunąłem tylko to co chcialem usunąć.

jak wersja systemu Hom czy Pro :?:

De Niro , System Windows Home Pl.

w Hom jest problem a to dlatego że wbudowane konto administratora można tylko włączyć w Trybie awaryjnym.

De Niro , to nie dobrze. Ale cóż tak musi być.

OT kosz. Panowie, to nie jest chat.

tego Ci zapewnić nie mogę, ale gdy zostaną usunięte wszystkie konta użytkowników czy podczas logowania nie wyświetli się wbudowane konto Administratora.