Jak usunąć listę otwieranych dokumentów?

Witam.

Mam pytanko czy a jeśli tak to w jaki sposób można usunąć listę dokumentów , które otwieraliśmy tzn. w taki sposób by nie trzeba było klikać na każdy dokument z osobna tylko usunąć wszystko za jednym razem ‘’ Start > dokumenty >>> lista dokumentów , właśnie o ten wpis mi dokładnie chodzi.

Z góry dziękuję za pomoc.

_______________________

Pozdrowionka.

Domyslam sie, ze masz Win 98… Jak dobrze pamiętam to musi być to gdzieś w właściwościach paska narzędzi. Już dawno przeszedłem na Xpeka, więc może trochę niedokładana porada

jesli masz xp’eka to dzilaj tak: pklik na pasek start/właściwości/menu start/dostosuj/wyczyść :smiley: …z głowy :lol:

Jeszcze lepszym rozwiązaniem IMHO jest całkowite wyłączenie pokazywania tej listy. Dokonasz tego w tym miejscu, o którym pisze UHO.

W win 98SE

>

Start / Ustawienia / Pasek zadań i Menu Start / Zakładka Programy menu Start / Menu Dokumenty / Wyczyść

Witam.

Wszystko ok ale postępując w sposób jaki przedstawia UHO to też usuwamy wszystki adresy www a tego nie chcę.

________________________

Pozdrawiam.

Pierwsze słyszę, ale sprawdzę to :idea:

Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz usunąć część plików z “Moje bieżące dokumenty”. Jeśli tak to wejdz do:

C:\Documents and Settings\Użytkownik\Recent

Są usuwane to prawda,dlatego najlepiej ulubione adresy trzymać w folderze Ulubione.Poza tym kris porada UHO i Pawka[całkowite wyłączenie pokazywania tej listy] są naprawdę dobre i dalszego “znikania” adresów www już nie będzie :slight_smile:

Witam.

A jak to ustawić bo nie widzę jakiejś opcji nie wyświetlaj czy coś takiego

W XP na pasku Startu - prawoklik- Właściwości - Menu Start - Dostosuj i Zakładka Zaawansowane. Na dole masz możliwość odhaczenia opcji “Wyświetalaj moje ostatnio otwarte dokumenty” i wyczyść listę

Pozdrawiam 8)