Jak usunąć niepotrzebne windowsy

Witam jak włączam komputer to mam do wyboru chyba z 4 windowsy 7, wiem ze wcześniej namieszałem instalowałem na nowo bo myślałem ze sformatuje się wszystko. Teraz mi działa windows ok ale dyski sa zawalone i nie wiem które pliki mogę usunąć. Chciałbym żeby komputer automatycznie włączam dobra wersje windowsa która mam na 1 miejscu ale msuze naciskać ENTER przy włączaniu kompa zęby wybrać te wersje. Pliki na dyskach wyglądają tak :

mam 2 dyski podzielone na 3 partycje.

Stary dysk 80gb na ktorym jest chyba jakiś Windows bo sa takie pliki i zajmują wszystkie foldery 60GB ogolnie.

Partycja D nowego dysku zajewte ponad 100gb !!

Partycja E nowego dysku : muzyka i filmy wiec tu nie trzeba szukać,

co można wywalić i jak ?

http://zapodaj.net/074d811f8b031.jpg.html

Wciśnij na klawiaturze klawisz z logo Windows+R lub wejdź w menu Start>Uruchom i wpisz msconfig i pokaż zrzut ekranu z zakładki boot (po polsku zapewne rozruch, dawno nie korzystałem z polskojęzycznej wersji Windowsa).

http://zapodaj.net/5bf521ffea949.jpg.html

proszę, zauważyłem ze na D sa dwa foldery windws .old i old 0000 ten pierwszy windows folder ma 50gb to jest własnie ten Windows który bottmgr mi się nie znajdował dlatego postawić chciałem nowego. Teraz mam na C i 2 na D,… jak naprawić ten windows na dysku D i wrócić do poprzedniego stanu ?

Ten na C to jest obecne uruchomiony i on się domyślnie uruchamia. Pozostałe z tej listy możesz usunąć i usunąć pliki Windowsa z dysku, np. Windowsa z partycji (dysku) D, zwłaszcza że zgodnie z licencją nie możesz mieć dwóch instalacji na kilku partycjach, chyba że masz drugą licencję, to nie ma problemu.