Jak usunąć nieznane urządzenia w menadżerze urządzeń?

(niesuszek) #1

Witam. Od pewnego czasu, kiedy zainstalowałem program ESET zaczynają mi się pojawiać nieznane urządzenia w menadżerze urządzeń pod kategorią karty sieciowe (jest ich conajmniej 80). Jest to bardzo uciążliwe gdyż przy starcie systemu muszę klikać ponad 80 razy aby wyłączyć wszystkie okna dodawania nowego urządzenia. W jaki sposób mogę to usunąć? Dodam jeszcze, że pracuję na win Vista.

(kamyk@) #2

Witaj.Klikasz prawym przyciskiem myszy na urządzenie ,które chcesz usunąć i następnie na odinstaluj i tak po kolei na każde następne nieznane urządzenie ,które chcesz usunąć :wink:

(niesuszek) #3

Ten sposób nie działa :(.

(djkamil09061991) #4

to jest najnowszy eset??? a czy przypadkiem on nie miał funkcji że szuka aktualizacji sterowników etc??? jest dostępna gdzieś w nim opcja aby to wyłączyć bo on próbuje uzyskać aby system był w pełni zaaktualizowany, albo poszukaj opcji i to wyłącz albo zmien wersje eseta na 3 sam mam taką i tam nie ma takiego problemu

(niesuszek) #5

Postanowiłem w końcu go odinstalować, ale problem nadal istnieje.

(djkamil09061991) #6

mozesz pokazac screena??

(niesuszek) #7

Przepraszam, że tak późno go wysyłam, dopiero teraz dostałem moją koleżankę na gg, której pomagam rozwiązać ten problem.

screenaneta.th.jpg

-- Dodane 10.08.2010 (Wt) 13:26 --

Pomoże ktoś?

-- Dodane 14.08.2010 (So) 0:03 --

Może teraz znajdzie się ktoś?