Jak usunąc numery alarmowe?

Dziś kupiłem zestaw startowy simplus za 15zł (karta mega 3). Zauważyłem ze w książce telefonicznej są dodatkowe numery tel. np GOPR, policja itd. Chcę je usunąć ale podczas takiej próby pojawia się komunikat: Blokada pin 2 wpisz puk 2. Jak usunąć te numery?

podajesz te numery(pin2 i puk 2) i usuwasz ale plus(w tym simplus) chyba nie podaje tych numerów musiałbyś się skontaktować z BOK-iem

no właśnie w tym problem że nie mam tych numerów… bo w zestawie startowym jest tylko PIN1 i PUK1

Lekko nie kumam twojej wypowiedzi !!

a co tu jest do kumania??? po prostu nie wiem skąd wziąć te numery a jak zadzwonie do BOK’u to co ja im powiem??? powinno byc to chyba zapisane gdzieś w telefonie

słuchaj gościu plus nie podaje tych numerów i BOK o tym wie a jak nie to przejdź sie gdzieś do punktu plusa

Jak usunąc numery alarmowe??? TEMAT chyba tak brzmi ?? :?

bo pin2 i puk2 jest nadawany przez operatora - zadzwoń do BOK i się dowiedz co i jak.

zresztą koledzy jasno powiedzieli co i jak

Nie komplikujmy sobie życia :stuck_out_tongue:

a co ci przeszkadzają te numery ??

a jak się zdaży, że będziesz musiał z nich skorzystać :!:

to aż takie obciążenie dla twojego telefonu dwa przydatne numery ??

Ale nr alarmowe to chyba każdy zna ?? tylko może tego GOPR-u :slight_smile:

no spoko zadzwonie, pozatym to nie tylko numerki policji,pogotownia, strazy, pozatym jest tam wyłączanie poczty głosowe, zmiana taryf, razem 17 numerów więc chyba moga przeszkadzać???

Ja tylko najważniejsze zostrawiłem i został 5 !!

a ja zostawiam wszystkie bo nigdy nie wiadomo co się przyda poza tym usunąć już wiesz jak i wiesz skąd wziąć puk2 i pin2 niezbędny do usuwania więc wydaje mi się że te,at już zakońvzony

mi sie normalnie skasowały a pin2 spróbuj 1234

no do końca to ja nie wiem czy jak zadzwonie do BOK’u to mi powiedzą

PS do usunięcia potrzebny mi jest puk2 a nie pin2 jak wcześniej podałem

a masz gdzieś w pobliżu punkt PLUS GSM ?? jak tak to możesz się przejść tam uzyskasz najpewniejsze info na ten temat

no nieźle byłem dziś w punkcie plus GSM i panie tam siedące i pijące kawe powiedziały mi że one nie wiedzą co to moze być i mam zadzwonic do bok’u. Niestety dziś nie mogłeb sie dodzwonić :frowning: