Jak usunąć numery z opcji Wyświetl Numery Usług

Witam,

Całkiem przypadkowo czytając jeden z artykułów w którym był podany kod * # * # 4 6 3 6 # * # * wklepałem go do swojego Redmi 9 przy czym pojawiły mi się różne opcje, ale jedna z nich co poszukiwałem jej wcześniej pojawiła się niespodziewanie, a chodzi o opcję Wyświetl Numery Usług w której to opcji znajduje się lista numerów alarmowych jak i do sieci Plus.

Przy czym te numery właśnie zawsze są synchronizowane do Kontaktów Google po ponownym uruchomieniu Redmi 9. Zawsze pojawiają się na liście i trzeba je ręcznie usuwać, mimo że nie ma ich zapisanych na karcie SIM, karta SIM jest całkiem pusta, a występują właśnie tylko w Numerach Usług jak na screenie poniżej

i nie ma ich możliwości usunięcia, nawet przytrzymanie danego numeru nie pokazuje opcji żadnych opcji żeby można było usunąć numeru.

Jak można usunąć pokazane numery telefonów z opcji „Wyświetl Numery Usług” tak żeby nie były synchronizowane do Kontaktów Google po ponownym uruchomieniu Redmi 9?.

Ja długo szukałem odpowiedzi na to pytanie i do tej pory nie znalazłem (Orange), a zastosowałem wszystkie zaproponowane metody. Każda warta tyle samo, czyli guzik. Co bym nie robił numery wracają do listy kontaktów.
Jeśli ktoś zna skuteczne rozwiązanie to sam jestem ciekawy.

Zbigg47 chyba zna lub uważa, że nie wolno tworzyć off-topu że większość porad z neta nie działa / jest nieaktualna.

@format_c dzięki za odpowiedź. Hm… nie myślałem że tak to wygląda że ciężko jest usunąć owe numery.

Owszem tak jak pisze @krystian3w patrzyłem też wcześniej niż napisałem posta na Sieci odnośnie usuwania numerów z Wyświetl Numery Usług, były tam porady / sugestie co jak na dwóch spróbowałem to nic to nie wnosiło do sprawy, numery nadal są i są one na tyle zastanawiające że je można usunąć z Kontaktów Google, ale po uruchomieniu ponownym smartfona powracają.