Jak usunąć Online Browser Advertising pomocy

Zauważyłem niedawno że mam virusa w postaci wyżej wspomnianego Online Browser Advertising. 

W panelu sterowania odinstaluj:

1ClickDownloader

Accelewin

Browsers Protector

Isavver

JoniCouponi

RobOSAAvueR

SearchNewTab

StartSearch Toolbar

uTorrentControl2 Toolbar

YYTBlockeirAPp

Pobierz i uruchom AdwCleaner Kliknij Szukaj i później Usuń.

Kliknij Scan i pokaż nowy raport z FRST bez Addition.

Proszę. Dodam, że cały czas pokazują mi się okienka z dopiskiem “Ad by Isaver”  ale odnoszę wrażenie, że komputer lekko przyśpieszył. 

FRST.txt

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

Startup: C:\Users\Kuba\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\Curse.lnk
GroupPolicy: Group Policy on Chrome detected <======= ATTENTION
SearchScopes: HKLM-x32 - DefaultScope value is missing.
SearchScopes: HKCU - {0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A} URL = http://startsear.ch/?aff=1&src=sp&cf=ab4dac1c-93bc-11e1-ad6c-001e8c65ee4a&q={searchTerms}
DPF: HKLM-x32 {CF84DAC5-A4F5-419E-A0BA-C01FFD71112F} http://content.systemrequirementslab.com.s3.amazonaws.com/global/bin/srldetect_intel_4.5.5.0.cab
{FF Extension: z - C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\extensions\{394b517d-822e-bd5f-2e14-af1e187c3c19} [2012-09-15]
CHR Extension: (YYTBlockeirAPp) - C:\Users\Kuba\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\haalcgajnndfjjfbgphaamnmjeipppll [2014-01-31]
CHR Extension: (No Name) - C:\Users\Kuba\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pacgpkgadgmibnhpdidcnfafllnmeomc [2012-07-26]
CHR Extension: (No Name) - C:\Users\Kuba\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pfmopbbadnfoelckkcmjjeaaegjpjjbk [2013-04-10]
CHR Extension: (No Name) - C:\Users\Kuba\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pmlghpafmmnmmkjdhacccolfgnkiboco [2013-04-10]
CHR Extension: (Isavver) - C:\ProgramData\hcdmnnoogdljekklpppnehdmfjkakfng [2013-12-30]
CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Policy restriction <======= ATTENTION
C:\AdwCleaner
C:\Windows\SysWOW64\8840307269498560194.log
C:\Program Files (x86)\RobOSAAvueR
C:\Program Files (x86)\Isavver
C:\ProgramData\RobOSAAvueR
C:\ProgramData\3907de8c0ee84939
C:\Users\Kuba\ccsetup320.exe
C:\Users\Kuba\jagex_cl_runescape_LIVE.dat
C:\Users\Kuba\random.dat
C:\Users\Kuba\AppData\Local\Temp\*.exe
C:\Users\Kuba\AppData\Local\Temp\*.dll

Uruchom FRST i kliknij Fix. Pokaż raport z usuwania Fixlog.

Kliknij Scan i pokaż nowy raport z FRST bez Addition.

Nie wiem jak wkleić raport z fixlogu (czy w ogóle jak go zrobić) więc wysyłam raport z FRST w razie czego wysyłam jeszcze fixloga

FRST.txt

Fixlog.txt

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

CHR Extension: (No Name) - C:\Users\Kuba\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\gojlklfkmgpkgcnnkhkkmabhfnkkpkcb [2014-05-22]
C:\ProgramData\Isavver
C:\ProgramData\3907de8c0ee84939

Uruchom FRST i kliknij Fix. Później skasuj folder C:\FRST

Pobierz TFC - Temp File Cleaner Uruchom TFC i kliknij Start.

Usuń stare punkty przywracania: Aby usunąć wszystkie punkty przywracania

Dysk przeskanuj Malwarebytes Anti-Malware

Podczas instalacji usuń zaznaczenie przy Uruchom okres testowy Malwarebytes Anti-Malware Premium.

http://wstaw.org/m/2014/03/25/2014-03-25_123039.png

Język PL > Settings > General Settings > Language > Polish

Przeczytaj w jaki sposób należy instalować programy: KLIK - KLIK - KLIK - KLIK

Odinstaluj:

Adobe Flash Player 13 ActiveX

Adobe Flash Player 13 Plugin

Adobe Reader X

Java 7 Update 25

Java 6 Update 32

JavaFX 2.1.1

Zainstaluj:

Java 7 Update 60

Adobe Reader XI 11.0.7

Flash Player 14.0.0.125 Internet Explorer i Plugin-based browsers

No cóż zrobiłem wszystko według instrukcji. (Malwarebytes wykrył mi trzy rzeczy ale już je usunąłem) Niestety nadal mam owe okienka. Coś jeszcze powinienem zrobić?

Resetowanie ustawień przeglądarki

Jeżeli masz włączoną synchronizację z serwerem to będą przywracane szkodliwe ustawienia.

DZIAŁA! W końcu! Dziękuje bardzo za pomoc. Jestem nowy na forum, więc jeśli chcesz możesz mi podpowiedzieć czy są tu gdzieś pochwały na tym forum to z chęcią jedną napiszę. Dzięki wielkie!