Jak usunąć opóźnienie autostartu niektórych programów?

Witam.

Od tygodnia mam pewien problem. Na moim laptopie (Samsung NP300E5E-S01PL) z Windows 7 po aktualizacji Samsungowej aplikacji Easy Settings aplikacje w autostarcie się opóźniły. Ogólnie, nie miałbym problemu z tym, gdyby nie fakt, że mam w tym komputerze dysk SSD i jeszcze przed aktualizacją tego wynalazku od producenta wszystko było ok. Dysk też ma jakieś 2,5 tygodnia, także to nie jego wina (sprawdziłem to już 3 różnymi aplikacjami, S.M.A.R.T. nie posiada błędów, sektory są w dobrej kondycji). Prosiłbym o poradę, jak to odkręcić. Nie powiem, miło byłoby gdyby wszystko znowu włączało się w niecałe 30 sekund, a nie, że system wstaje 4-5 sekund, dochodzi do pulpitu i czekam, aż po równej minucie wszystkie moje programy się załączą w tray-u (np. Dropbox, Google Drive, Skype, Steam etc.). Oczywiście, po tej minucie aplikacje załączają się po ok. 3-5 sekund. Wolę podać tą informację, jakby ktoś nadal uważał, że mam SSD do wymiany :slight_smile:

Najlepiej na ten problem zainstalować program rewo unistaler , następnie wchodzimy w system i tam jest zakładka Auto start ,wchodzimy i najlepiej wyłączyć wszystko . Ja tak zrobiłem i komputer z 2min włanczania włancza się w 30 sek. Mam nadzieje że pomogłem.

Nie chodzi o to. Mój laptop z tymi wszystkimi aplikacjami włączał się w 20-25 sekund. Po zaktualizowaniu aplikacji Easy Settings, mój system wstaje nadal szybko (SSD w końcu po to kupiłem). Sęk w tym, że moje aplikacje, które mam w autostarcie włączają się po 1 minucie od zalogowania do pulpitu, tak jakby miały ustawione opóźnienie. Przez tą minutę mój komputer nie robi praktycznie nic. Ma założony jakiś delay na ten autostart, którego nie umiem się pozbyć.