Jak usunać plamy po spręzonym powietrzu?

Witam. Czyściłem laptopa spreżonym powietrzem i bardziej niż wyczyścić to go pobrudziłem… Mianowicie zostały białe plamy na niektórych cześciach laptopa. Jak się ich pozbyć? Prosze o rady. Jeżeli w złym dziale temat to przepraszam, ale szukam szybkiej porady.

Ee na pewno czyściłeś sprężonym powietrzem? Bo raczej nie spotkałem się z tym że by zostawiało ślady - jeśli nie odpowiednio go się używa to co najwyżej może wylecieć w postaci płynnej i przy odparowywaniu obniżyć temperaturę gdzie padło do tego stopnia że może się oszronić lodem z wilgoci w powietrzu - dzieje się wtedy tak kiedy puszkę trzymasz pod zbyt dużym kątem albo do góry nogami.

Dokładnie tak jak mówisz. Wylatywało w postaci płynnej, niestety jakieś kijowe zakupiłem i prawie całe tak leciało niestety zanim się zorientowałem było już za późno. W tym przypadku pod każdym kątem tak było… Jakiś pomysł?

No właśnie wydaje mi się że nawet pomimo tego to nie powinno nic pozostać, jedna opcja że niska temperatura podczas odparowywania tego powietrza spowodowała jakieś zmiany fizyczne w plastiku. Jeśli ślady te nie schodzą zwykłą wilgotną ściereczką to podejrzewam że nic z tym nie zrobisz.

Ech. Jakby ktoś jednak miał jakiś pomysł to piszcie.

Może daj zdjęcie aby można było zobaczyć, jak to wygląda.

Białe plamy to zamrony płyn co wydostawał z pojemnika , poczekaj kilka godzin ;).

foreste nie wydaje mi się żeby to trwało kila godzin, po dotknięciu palcem powinno od razu zniknąć. A formalna sprawa - jeśli już to na pewno nie “zamrożony płyn co wydostawał z pojemnika” bo on odparowuj maksymalnie w ciągu paru minut - to wilgoć z powietrza która się w tym miejscu skropliła/zamroziła.